Poznaj użytkowników i posłuchaj ich doświadczeń
w noszeniu aparatów słuchowych Oticon

 • Clare

  “Czuję się pewnie. Czuję się tak, jakbym udowodniła światu, że mając aparaty słuchowe mogę robić wszystko czego zapragnę.” Clare dowiedziała się, że ma niedosłuch, kiedy wykonała badania wstępne, by spełnić swoje marzenie i zostać strażakiem.
 • Louise

  „A to wszystko działo się prawie tak, jakby ktoś zburzył tunel w którym byłam zamknięta…on po prostu zniknął! Na tym polega główna różnica. Dzięki temu mam więcej energii.” Louise po założeniu aparatów uświadomiła sobie ile dźwięków jej umykało. A jej ulubionym na nowo odkrytym dźwiękiem jest głos mamy.
 • Shannon

  „Nie muszę się powtarzać i nie irytuję się. To nawet zabawne, bo teraz mama mówi: „Już to słyszałam.” Tak powiedziała Emma, córka Shannon. Shannon była bliska zrezygnowania z pracy z powodu ubytku słuchu a dzięki aparatom słuchowym nadal żyje aktywnie.
 • Kurt

  „Żałuję, że nie było takich aparatów słuchowych, gdy byłem dzieckiem”. Kurt, ratownik z australijskiego miasta Gold Coast, wyjaśnia, jak aparaty słuchowe Oticon Opn pozwoliły mu zwiększyć ilość energii i ułatwiły nawiązywanie kontaktów z ludźmi.

 • Rona Bromley

  „Całe moje otoczenie akustyczne wyróżnia się niespotykanym dotąd bogactwem dźwięków”. Rona, bardzo towarzyska osoba opisuje, jak aparaty Oticon Opn umożliwiły jej pełne uczestniczenie w spotkaniach ze znajomymi.