Oticon Opn™ - aparaty słuchowe Made for iPhone

Połącz się ze światem

Oticon Opn łączy się bezpośrednio z Twoim urządzeniem iPhone®, dzięki czemu możesz używać telefonu równie swobodnie, jak inni. Możesz korzystać z aparatów słuchowych jako z zestawu słuchawkowego stereo podczas rozmów telefonicznych lub słuchania muzyki. Jednym palcem możesz regulować głośność i przełączać programy.

Oglądaj telewizję, słuchaj muzyki

Możesz zmienić swoje aparaty słuchowe w bezprzewodowy zestaw słuchawkowy i oglądać ulubione programy przy odpowiadającym Ci poziomie głośności. Adapter TV można podłączyć do większości urządzeń audio za pomocą dołączonego do zestawu kabla. Dźwięk stereo jest przesyłany bezpośrednio do aparatów słuchowych w zasięgu do 15 m.

Połączenia telefoniczne w trybie głośnomówiącym i bezprzewodowa transmisja audio

Dzięki zastosowaniu ConnectClip aparaty słuchowe Oticon Opn mogą funkcjonować jako bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla telefonów, tabletów i komputerów.

ConnectClip przesyła strumieniowo twoje rozmowy telefoniczne bezpośrednio do aparatu słuchowego, dzięki czemu możesz rozmawiać w trybie głośnomówiącym, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. System ten działa praktycznie z każdym telefonem komórkowym. Możesz również bezprzewodowo połączyć się z laptopem lub tabletem, aby prowadzić rozmowy wideo w programie Skype — lub po prostu słuchać muzyki czy nagrań przez aparat słuchowy.

W przypadku telefonu stacjonarnego ConnectClip korzysta z adaptera telefonicznego. Gdy dzwoni telefon, po prostu naciśnij ConnectClip. Nawet nie musisz wstawać, aby odebrać.

ConnectClip będzie dostępny w drugiej połowie 2017 r.

Zdalne sterowanie

To niewielkie urządzenie o rozmiarze nie większym niż współczesny kluczyk do samochodu zapewnia dyskretne i proste sterowanie ustawieniami aparatów słuchowych. Umożliwia regulację głośności, przełączanie programów i wyciszanie aparatów słuchowych.

Świat pełen możliwości

Oticon Opn to pierwszy na świecie aparat słuchowy, który łączy się z Internetem za pośrednictwem sieci This Then That (IFTTT.COM).

Chcesz, aby światła włączały się automatycznie po włączeniu aparatów słuchowych? Chcesz, aby aparaty słuchowe informowały Cię, gdy ktoś dzwoni do drzwi?

Używaj aplikacji Oticon ON do komunikacji z wieloma połączonymi z Internetem „inteligentnymi” urządzeniami i usługami w ramach sieci ITFF.com.

Zobacz jak to działa

Stwórz swoje własne połączenia

Zmiana ustawień aparatu słuchowego, gdy wchodzisz do pracy

Otrzymywanie powiadomienia, gdy poziom baterii jest niski

Otrzymywanie powiadomienia z kalendarza

Otrzymywanie ustnego powiadomienia, gdy ktoś dzwoni do drzwi

Wyłączanie świateł, gdy wychodzisz z domu

Otrzymanie powiadomienia, gdy czas iść spać

Otrzymywanie powiadomienia, gdy przychodzi wiadomość SMS

Automatyczne włączanie przesyłania sygnału z telewizora

Aplikacja Oticon ON

Aplikacja Oticon ON umożliwia CI regulację głośności, zmianę programów i sprawdzanie baterii. Aplikacja oferuje także funkcję “„znajdź mój aparat słuchowy”, porady i linki do instrukcji obsługi.

Pobierz aplikację Oticon ON.

Download Tinnitus Sound App for iPhone   Download Oticon ON app in Google Play

Apple, logo Apple, iPhone, iPad, iPod touch oraz Apple Watch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc. Android, Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google Inc.

Kompatybilność

Oticon Opn oraz aplikacja Oticon ON są kompatybilne z iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro 9,7 cala, iPad Pro 12,9 cala, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. generacji), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini i iPod touch (5. i 6. generacji). Urządzenia muszą pracować pod kontrolą iOS 9.3 lub nowszej wersji. Aplikacja działa także na Apple Watch. Podczas pobierania aplikacji Oticon ON na iPad, należy szukać aplikacji na iPhone w App Store. Aplikacja Oticon ON jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android™ 6.0, Marshmallow lub nowszą wersją.

 • BrainHearing

  Mózg jest najważniejszym elementem w procesie słyszenia. Zobacz dlaczego

 • Pobieranie materiałów i wsparcie

  Dowiedz się m.in. jak konserwować i czyścić aparaty słuchowe, ustawiać akcesoria bezprzewodowe.

 • Znajdź protetyka słuchu

  Audioprotetyk zbada Twój słuch i doradzi odpowiednie postępowanie.

 • Informacje techniczne

  Odkryj funkcje Oticon Opn i dowiedz się, jak działają.