ConnectLine

Rozmowy przez telefon, czat wideo, słuchanie muzyki czy oglądanie telewizji. ConnectLine to kompletny, zintegrowany system umożliwiający łączność między aparatami słuchowymi a różnymi urządzeniami do komunikacji i rozrywki. 

Jeden kompletny
zintegrowany system

ConnectLine to seria produktów, które pozwalają połączyć się z szeroką gamą urządzeń służących komunikacji i rozrywce, zmieniając aparaty słuchowe w osobisty zestaw słuchawkowy.

ConnectLine oznacza komunikację lepszą pod każdym względem. Rozmowy twarzą w twarz stają teraz wyraźniejsze i łatwiej jest je kontrolować. Oglądanie telewizji, słuchanie muzyki, rozmowy wideo i przez telefon są teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. ConnectLine to rozwiązanie oferujące najwięcej możliwości łączności i komunikacji w jednym systemie.


Streamer Pro – Twój osobisty pilot

Streamer Pro – serce systemu ConnectLine – daje Ci pełną kontrolę. Możesz nie tylko zmieniać programy i głośność aparatów słuchowych, ale także kontrolować urządzenia audio służące do komunikacji, rozrywki i pozyskiwania informacji.

Odbierając sygnał audio i przesyłając go bezpośrednio do obojga uszu, Streamer zmienia parę aparatów słuchowych w mały bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Brak zauważalnego opóźnienia transmisji oznacza, że dźwięk idealnie pokrywa się z obrazem. Jest to niezwykle ważne podczas oglądania telewizji lub korzystania z komputera. 

Streamer Pro został opracowany i dokładnie przetestowany z myślą o użytkownikach aparatów słuchowych, tak aby codzienne korzystanie z niego było proste i intuicyjne. To przypominające elegancki odtwarzać MP3 urządzenie noszone na szyi jest wyposażone w trzy specjalne przyciski do obsługi podstawowych funkcji: telefonu, telewizora i mikrofonu. Streamer Pro jest kompatybilny ze wszystkimi bezprzewodowymi aparatami słuchowymi Oticon i urządzeniami ConnectLine, co umożliwia bezproblemową zmianę aparatów lub innego urządzenia.

 • Długi czas pracy akumulatora

  Do ośmiu godzin ciągłej pracy, co oznacza możliwość użytkowania przez cały dzień.

 • Kompaktowa konstrukcja, przyjazne wzornictwo

  Krawędzie urządzenia są pokryte teksturowaną gumą, co oznacza łatwiejszą obsługę i większą wygodę.

 • Intuicyjna obsługa

  Trzy przyciski pozwalają szybko wybrać i uruchomić wymaganą aplikację.

Co chcesz zrobić?

Twoje aparaty słuchowe i Streamer Pro działają jako zintegrowany system, w którym dźwięk z telewizora, telefonu, komputera i wielu innych urządzeń może być przesyłany bezprzewodowo do aparatów słuchowych. Dowiedz się więcej o różnych możliwościach.

Telewizja

Skorzystaj z adaptera TV, aby oglądać telewizję przy optymalnym poziomie głośności.

Dowiedz się więcej

Muzyka

Połącz swoje aparaty słuchowe z odtwarzaczem MP3.

Dowiedz się więcej

Komputer, tablet 

Przesyłaj dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych.

Dowiedz się więcej

Telefonon stacjonarny

Odbieraj i wykonuj połączenia bez dotykania telefonu.

Dowiedz się więcej

Telefon komórkowy

Odbieraj i wykonuj połączenia bez dotykania telefonu.

Dowiedz się więcej

Nauka w szkole 

Ucz się efektywniej korzystając z systemu FM.

Dowiedz się więcej

Kino, teatr, kościół

Połącz się z systemem pętli induktofonicznej za pośrednictwem cewki telefonicznej.

Dowiedz się więcej

Przyjęcie, restauracja

Rozmawiaj w hałaśliwym otoczeniu, korzystając z mikrofonu ConnectLine.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

 • ConnectLine TV: oglądanie telewizji w towarzystwie

  Dzięki adapterowi ConnectLine TV wyraźnie słyszysz dźwięk programu przy poziomie głośności telewizora komfortowym dla pozostałych oglądających. Głośność dźwięku możesz regulować za pośrednictwem Streamera Pro. Jeśli w trakcie oglądania telewizji zadzwoni telefon, możesz odebrać połączenie, naciskając przycisk telefonu na Streamerze.

 • ConnectLine Telefon: koniec z nieodebranymi połączeniami

  Adapter telefoniczny ConnectLine sprawia, że już nie musisz obawiać się, że przegapisz ważny telefon lub nie usłyszysz istotnych informacji. ConnectLine zmienia aparaty słuchowe w bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do użytku domowego dzięki wbudowanemu mikrofonowi Streamera Pro.

 • Mikrofon ConnectLine: prywatne rozmowy w tłumie

  Mikrofon ConnectLine to dyskretne urządzenie, przypinane do ubrania, które bezprzewodowo łączy się ze Streamerem i pozwala Ci wyraźnie słyszeć rozmówcę podczas prywatnych rozmów w trudnych warunkach akustycznych.

Nie zostawać w tyle i zachować pewność

Teraz uczniowie i studenci, którzy potrzebują systemu FM, mogą go używać, korzystając ze Streamera ConnectLine zarówno w klasach szkolnych jak i salach wykładowych. Do Streamera Pro można podłączyć różne odbiorniki FM.

Po podłączeniu odbiornika FM bezpośrednio do Streamera Pro, bezprzewodowy sygnał FM jest przesyłany do obu aparatów słuchowych. Wbudowane gniazdo oferuje kompatybilność z szeroką gamą uniwersalnych odbiorników FM. Zalecamy używanie odbiornika Amigo FM.

 

Dowiedz się więcej o Amigo FM

Kompatybilności

ConnectLine App jest kompatybilna z urządzeniami iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro 9,7 cala, iPad Pro 12,9 cala, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. generacji), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini oraz iPod touch (5. i 6. generacji) i wymaga Streamera Pro 1.2 App lub nowszej wersji. Aby pobrać ConnectLine App na iPad, należy szukać aplikacji na iPhone w App Store. ConnectLine App dla smartfonów i tabletów z systemem Android wymaga wersji Streamera Pro z firmware 1.3 lub nowszym. Więcej informacji na temat kompatybilności można znaleźć na stronie www.oticon.pl/support.

 • Znajdź protetyka słuchu

  Audioprotetyk zbada Twój słuch i doradzi odpowiednie postępowanie.

 • Jak korzystać z ConnectLine

  Filmy instruktażowe i wskazówki, które pomogą Ci zacząć korzystać z  ConnectLine.

 • Rozwiązania

  Zapoznaj się z gamą naszych zaawansowanych, spersonalizowanych i niemalże niewidocznych aparatów słuchowych.

 • Czym jest ubytek słuchu?

  U 1 z 6 osób dorosłych ma ubytek słuchu pewnego stopnia. Dowiedz się więcej o niedosłuchu.