Tinnitus SoundSupportTM

Miliony ludzi na całym świecie, w tym wielu z niedosłuchem, doświadcza szumów usznych. Już samo korzystanie z aparatów słuchowych może pomóc łagodzić szumy uszne.

Tinnitus SoundSupport™

Do wyboru jest wiele różnych dźwięków spełniających unikatowe potrzeby osób mających szumy uszne.

Tinnitus SoundSupport to opcja dostępna w wielu modelach aparatów słuchowych Oticon o różnych poziomach wydajności. Zintegrowany generator dźwięku zapewnia szeroką gamę dźwięków, w tym także dźwięki szerokopasmowe (np. ukształtowane lub biały, różowy i czerwony szum) i odgłosy oceanu. Te naturalne dźwięki są dynamiczne, a jednocześnie kojące i sprawiają, że szumy uszne stają się mniej uciążliwe.

Mózg każdej osoby działa w trochę inny sposób, dlatego niektórzy klienci oczekują bardziej dynamicznych dźwięków, a niektórym zależy na niepowtarzalnej jakości. Generatory dźwięku Tinnitus SoundSupport opracowane zostały z myślą o jak największej prostocie i szybkości obsługi, zapewniając jednocześnie ich użytkownikom w pełni spersonalizowane leczenie. Do wyboru są cztery opcje modulacji dźwięków szerokopasmowych, co daje więcej możliwości generowania dźwięków łagodzących szumy uszne, bardziej dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Klienci mogą dostosować poziom głośności dźwięku bezpośrednio w aparacie słuchowym lub aplikacji Oticon Companion. Oznacza to dla klientów łatwą i dyskretną obsługę i regulację dźwięków, kiedykolwiek jest to potrzebne.

Dowiedz się więcej o leczeniu szumów usznych

Zwiększ możliwości łagodzenia szumów usznych

Dzięki ultra szybkiej funkcji przetwarzania OpenSound Navigator™ możliwe jest dostarczanie zrównoważonych i bogatych w szczegóły dźwięków bez przeciążania umysłu niepotrzebnymi dźwiękami powodującymi zmęczenie.

Może to mieć pozytywny wpływ na poziom stresu pacjentów w sytuacjach. Może to pozytywnie wpłynąć na Twoich pacjentów, którzy czuli się niekomfortowo w wielu sytuacjach, bo teraz będą mogli sami decydować na których dźwiękach chcą się skupić.

Tym samym odwrócenie uwagi od szumów usznych i skupienie uwagi słuchowej na innych dźwiękach wpływa pozytywnie.

Zobacz nasze najnowsze produkty

Dyskretne i poręczne sterowanie dźwiękami łagodzącymi szumy uszne

Aplikacja Oticon Companion umożliwia użytkownikom aparatów słuchowych łatwe i dyskretne regulowanie dźwięków łagodzących szumy uszne.

Dowiedz się więcej

Pobierz aplikację Oticon Companion

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40android

Apple, logo Apple, iPhone, iPad oraz iPod touch są znakami towarowymi Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc. Android, Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.

 • Rozwiązania

  Nasze aparaty słuchowe dla osób z ubytkiem słuchu nieznacznym do umiarkowanego i znacznym do głębokiego.

 • Szumy uszne

  Dzwonienie, brzęczenie lub inne dźwięki pojawiające się w Twojej głowie mogą znacznie pogarszać jakość życia.

 • ConnectLine

  Znajdź więcej informacji o akcesoriach bezprzewodowych - dowiedz się, jak korzystać z ConnectLine, ustawiać adaptery itp.

 • Znajdź protetyka słuchu

  Audioprotetyk zbada Twój słuch i doradzi odpowiednie postępowanie.