Oticon Genie 2 zostało zaktualizowane | 2019.2

Genie 2 zostało uaktualnione o nowe funkcje i ulepszenia.

Instrukcje obsługi Genie i Genie 2 2019.2

Nowe funkcje dopasowania

Genie 2 został uaktualniony o świetne nowe funkcje, aby obsługiwać aparaty słuchowe Oticon.

 

Oticon Xceed i Oticon Xceed Play oferują wyjątkową jakość dźwięku, odpowiednio dla dorosłych i dzieci, z ubytkiem słuchu od znacznego do głębokiego, dzięki dostępowi do funkcji OpenSound Navigator™ oraz OpenSound Optimizer™.

Genie 2 oferuje takie same funkcje oraz swobodę dopasowania jak w przypadku każdego aparatu słuchowego opartego na platformie Velox S™, byś każdemu pacjentowi mógł zapewnić najlepsze opcje audiologiczne.

Teraz możliwe jest ustawienie minimalnego i maksymalnego zakresu regulacji głośności, zapewniając pacjentom dopasowanie głośności do ich potrzeb. Metody dopasowania DSE i DSE Linear to metody dopasowania Oticon dedykowane do dopasowań aparatów słuchowych przy ubytku słuchu od znacznego do głębokiego. Funkcja Bass Sound Perception umożliwia dostosowanie odbioru dźwięków w niskich częstotliwościach.

 

Dodaliśmy także możliwość dopasowania dwumodalnego i teraz można już dopasować aparaty słuchowe Oticon* z dowolnym implantem ślimakowym. Dopasowanie dwumodalne jest dostępne dla dopasowań jednousznych*, umożliwiając regulację ogólnego wzmocnienia, odcięcia wysokich częstotliwości i wzmocnienia niskiej częstotliwości.

Nowy bezprzewodowy nadajnik Oticon zapewnia wygodny i prosty dostęp do wyjątkowej jakości OpenSound. Po połączeniu aparatu słuchowego** i wyborze nadajnika Oticon CROS, program Genie 2 przez cały czas doboru „nie widzi” nadajnika CROS.

Jeśli wybierzesz funkcję CROS/BICROS w kroku Dopasowanie, możesz wybrać trzy ustawienia: CROS, BiCROS i NO CROS/BiCROS. W zależności od ustawień programu możesz zrównoważyć sygnał wejściowy CROS.

 

Oticon RemoteCare umożliwia wysyłanie zaktualizowanych ustawień i wprowadzanie zmian w czasie rzeczywistym w aparatach słuchowych pacjenta. Możesz także w bezpieczny sposób skorzystać z czatu wideo i wiadomości tekstowych do komunikacji z pacjentem za pomocą Oticon RemoteCare. Pacjenci mogą nawiązać z Tobą kontakt za pomocą aplikacji Oticon RemoteCare z dowolnego miejsca ze stabilnym połączeniem internetowym.

Wizyty kontrolne Oticon RemoteCare funkcjonują jako uzupełnienie do wizyt kontrolnych w gabinecie i zapewniają wygodę i prostotę działania dla Ciebie i Twoich pacjentów.

*Oticon Opn S™, Oticon Opn Play i Oticon Xceed i Oticon Xceed Play

**Oticon Opn S 1 i Opn S 2, Oticon Opn Play 1, Oticon Xceed i Oticon Xceed Play

W odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasu - bezprzewodowo

Narzędzie do dopasowania Oticon Genie 2 zostało stworzone po to by wspomagać proces najbardziej właściwego dopasowania, by móc spełnić oczekiwania każdego pacjenta.

Urządzenia do programowania

W Genie 2 możesz użyć wielu urządzeń do programowania, aby dopasować aparaty słuchowe Oticon:

Bezprzewodowe

Noahlink Wireless*(zalecane)
FittingLink 3*


Przewodowe

HiPro 2 (zalecane)
ExpressLink 3
NOAHlink
HiPro USB**
HiPro**


*Kompatybilne z urządzeniami 2,4 GHz.

**Należy się spodziewać wolniejszego czasu programowania i aktualizacji oprogramowania firmware, ponieważ są to urządzenia starszej generacji.

W Oticon Genie 2* możesz dopasować wartości docelowe REM w mniej niż 2 minuty 30 sekund

Narzędzie REM AutoFit w Genie i Genie 2 pomaga w zapewnieniu wysokiej jakości dopasowań, które są dostosowane do użytkownika, kładąc jednocześnie nacisk na wydajność i możliwość regulacji.

*Za pomocą systemów REM kompatybilnych z IMC 2 można dopasować wartości docelowe REM w mniej niż 1 minutę i 50 sekund. Za pomocą VerifitLINK wartości docelowe REM można dopasować w mniej niż 2 minuty i 30 sekund.

Dowiedz się o REM AutoFit

Oticon Firmware Updater

Oticon Firmware Updater umożliwia wykonywanie aktualizacji oprogramowania firmware w aparatach słuchowych i akcesoriach Oticon.

Dzięki Oticon Firmware Updater zyskujesz:

  • Dostęp do najnowszych funkcji platformy oraz usprawnień.
  • Wygodę i oszczędność czasu, bo nie ma konieczności wysłania  aparatów słuchowych i akcesoriów związanych do łączności do serwisu.

 

Należy pamiętać, że wymagane jest połączenie przewodowe.
Nie można użyć Noahlink Wireless i FittingLink 3 do aktualizacji firmware.
Zaleca się stosowanie HiPro 2. HiPro i HiPro USB spowodują znacznie dłuższy czas aktualizacji oprogramowania firmware, ponieważ są to urządzenia starszej generacji.

 

WAŻNE INFORMACJE
Aparaty słuchowe, które zstały o Ciebie doręczone, mogą mieć nową wersję oprogramowania sprzętowego, która nie jest kompatybilna ze starą instalacją Genie 2. Dlatego należy zawsze instalować najnowsze oprogramowanie Genie 2 po otrzymaniu oprogramowania od Oticon.

 
  • Genie Updater

  • Narzędzie Genie Updater daje dostęp do nowych wersji i aktualizacji Genie 2, gdy tylko zostaną wprowadzone.
  • Genie Updater działa w tle i automatycznie sprawdza, czy dostępne są aktualizacje – otrzymasz powiadomienie tylko wtedy, gdy konieczne jest podjęcie jakiegoś działania.