Oticon Genie 2 zostało zaktualizowane | 2020.1

Genie 2 zostało uaktualnione o nowe funkcje i rozszerzenia.

Instrukcje obsługi Genie 2 2020.1

Nowe funkcje dopasowania

Genie 2 został uaktualniony o świetne nowe funkcje, aby obsługiwać aparaty słuchowe Oticon.

 

Nowe modele Oticon Ruby oferują najlepszą jakość dźwięku w segmencie wydajnym Oticon. Funkcje takie jak nowy system zarządzania sprzężeniem SuperShield zapobiega powstawaniu pisków, a bezstykowy indukcyjny system ładowania zapewnia energię na cały dzień pracy w zaledwie kilka godzin.

SuperShield współpracuje z Feedback shield LX w celu analizowania poziomów nadchodzącego dźwięku, rozpoznawania ryzyka sprzężenia oraz szybkiego zapobiegania powstawaniu pisków.

 

Oticon RemoteCare umożliwia wysyłanie zaktualizowanych ustawień i wprowadzanie zmian w czasie rzeczywistym w aparatach słuchowych pacjenta. Możesz także w bezpieczny sposób korzystać z czatu wideo i wiadomości tekstowych do komunikacji z pacjentem za pomocą Oticon RemoteCare. Pacjenci mogą nawiązać z Tobą kontakt za pomocą aplikacji Oticon RemoteCare z dowolnego miejsca ze stabilnym połączeniem internetowym.

Wizyty kontrolne Oticon RemoteCare funkcjonują jako uzupełnienie do wizyt kontrolnych w gabinecie oraz zapewniają wygodę i prostotę działania dla Ciebie i Twoich pacjentów.

Wraz z aparatami słuchowymi Oticon Ruby wprowadzamy możliwość aparatowania dwumodalnego oraz CROS/BiCROS w segmencie wydajnym Oticon. Sądzimy, że protetyk słuchu powinien mieć możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania dla użytkownika, bez konieczności sięgania po produkty z segmentu premium. Wiemy, że nasza oferta premium zapewnia lepszą wydajność, zalecamy właśnie takie rozwiązania; lecz nie powinno to stanowić ograniczenia dla użytkownika przy szukaniu odpowiednich rozwiązań, jeśli jego aparat słuchowy jest dopasowany z produktami z segmentu wydajnego.  

Aparatowanie dwumodalne
W panelu dopasowania dwumodalnego można dopasować aparaty Oticon Ruby z dowolnym implantem ślimakowym. Panel dopasowania dwumodalnego jest dostępny dla dopasowań jednousznych, umożliwiając regulację ogólnego wzmocnienia, odcięcia wysokich częstotliwości i skupienia niskiej częstotliwości.

Oticon CROS/BiCROS
Po podłączeniu Oticon Ruby i wyborze nadajnika Oticon CROS nadajnik będzie nadawać dźwięk w trakcie całego procesu dopasowania.

Jeśli wybierzesz funkcję CROS/BiCROS w kroku Dopasowanie, możesz wybrać trzy ustawienia: CROS, BiCROS i NO CROS/BiCROS. W zależności od ustawień programu możesz zrównoważyć poziom wejściowy CROS.

W odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasu - bezprzewodowo

Narzędzie do dopasowania Oticon Genie 2 zostało stworzone po to, by wspomagać proces najbardziej właściwego dopasowania, by móc spełnić oczekiwania każdego pacjenta.

Urządzenia do programowania

W Genie 2 możesz użyć wielu urządzeń do programowania, aby zaprogramować aparaty słuchowe Oticon:

Bezprzewodowe

Noahlink Wireless***(zalecane)
FittingLink 3*


Przewodowe

HiPro 2 (zalecane)
ExpressLink 3
NOAHlink
HiPro USB**
HiPro**


*Kompatybilne z aparatami słuchowymi 2,4 GHz

**Należy się spodziewać wolniejszego czasu programowania i aktualizacji oprogramowania firmowego, ponieważ są to starsze urządzenia

***Kompatybilne z Genie 2 | 2017.2 i nowszymi

W Oticon Genie 2* możesz dopasować wartości docelowe REM w mniej niż 2 minuty 30 sekund

Narzędzie REM AutoFit w Genie i Genie 2 pomaga w zapewnieniu wysokiej jakości dopasowań, które są dostosowane do potrzeb użytkownika, kładąc jednocześnie nacisk na wydajność i możliwość regulacji.

*Za pomocą systemów REM kompatybilnych z IMC 2 można dopasować wartości docelowe REM w mniej niż 1 minutę i 50 sekund. Za pomocą VerifitLINK wartości docelowe REM można dopasować w mniej niż 2 minuty i 30 sekund.

Dowiedz się o REM AutoFit

Oticon Firmware Updater

Oticon Firmware Updater umożliwia wykonywanie aktualizacji oprogramowania firmware w aparatach słuchowych i akcesoriach Oticon.

Dzięki Oticon Firmware Updater zyskujesz:

  • Dostęp do najnowszych funkcji platformy oraz usprawnień.
  • Wygodę i oszczędność czasu, bo nie ma konieczności wysłania aparatów słuchowych i akcesoriów do serwisu.

 

Należy pamiętać, że wymagane jest połączenie przewodowe.
Nie można użyć Noahlink Wireless i FittingLink 3 do aktualizacji firmware.
Zaleca się stosowanie HiPro 2. HiPro i HiPro USB spowodują znacznie dłuższy czas aktualizacji oprogramowania firmware, ponieważ są to urządzenia starszej generacji.

 

WAŻNE INFORMACJE
Aparaty słuchowe, które zostały do Ciebie doręczone, mogą mieć nową wersję oprogramowania sprzętowego, która nie jest kompatybilna ze starą instalacją Genie 2. Dlatego należy zawsze instalować najnowsze oprogramowanie Genie 2 po otrzymaniu oprogramowania od Oticon.

 
  • Genie Updater

  • Narzędzie Genie Updater daje dostęp do nowych wersji i aktualizacji Genie 2, gdy tylko zostaną wprowadzone.
  • Genie Updater działa w tle i automatycznie sprawdza, czy dostępne są aktualizacje – otrzymasz powiadomienie tylko wtedy, gdy konieczne jest podjęcie jakiegoś działania.