Czym zajmuje się Oticon?

• Wiodące w branży aparaty słuchowe i akcesoria

• Wiodące badania naukowe dotyczące ubytku słuchu

• Sprzęt i oprogramowanie dla protetyków słuchu

Nasza wizja

Świat, w którym ubytek słuchu nie powoduje ograniczeń.


Nasza misja

Rzucamy wyzwanie konwencjom i pokonujemy ograniczenia techniczne, by odmieniać życie ludzi z ubytkiem słuchu.

Powstaliśmy z myślą o trosce

W 1904 r. Hans Demant pomógł swojej żonie, Camilli, stosując jeden z pierwszych na świecie elektronicznych aparatów słuchowych. Tym samym rozpoczął historię techniki zmieniającej życie, które trwa do dziś. Ponad 120 lat później pozycja Oticon jako światowego lidera w dziedzinie audiologii jest dowodem na naszą filozofię troski przez innowacje.

Nasza technika pomogła wielu osobom z ubytkiem słuchu na całym świecie, a nasze przełomowe odkrycia dotyczące ludzkiego mózgu wciąż na nowo definiują to, co jest możliwe. Ale nasza podróż dopiero się zaczyna. Oticon z dumą dąży do realizacji wizji świata, w którym ubytek słuchu nie stanowi żadnego ograniczenia.

Obejrzyj film i dowiedz się,
czym się zajmujemy

Zobacz, jak technika Oticon zmienia życie ludzi


Zarejestruj się, żeby otrzymywać nasz newsletter i informacje o swoim słuchu oraz wskazówki jak dbać o aparaty i nowości o produktach.

Zarejestruj się do naszego newslettera

Jaką firmą jest Oticon?

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się, co charakteryzuje Oticon

Otwartość i ciekawość

Oticon nigdy nie przestaje odkrywać i nieustannie poszerza swoją wiedzę o ubytku słuchu. Stale współpracujemy z ponad 13 000 użytkowników aparatów słuchowych oraz protetyków słuchu, którzy pomagają nam w poznać potrzeby i zrozumieć, co jest ważne dla osób niedosłyszących.

Ponadto prowadzimy także wyróżniające nas badania naukowe w naszym centrum badań, Eriksholm. Tu dzięki naszym odkryciom dowiadujemy się, jak możemy inaczej podchodzić do pewnych zagadnień i rozwijać przyszłościowe techniki wspomagające słuch.

Dowiedz się, jak działa słuch

Nasza wyjątkowa filozofia BrainHearing™

Mamy inne podejście do ubytku słuchu: zaczynamy od mózgu. A to dlatego, że tak naprawdę słyszymy mózgiem – nie uszami.

Wiedząc, w jaki sposób mózg nadaje znaczenia dźwiękom, możemy skuteczniej pomagać ludziom dzięki aparatom słuchowym. Co więcej rozumiemy, jak chronić mózg przed zagrożeniami związanymi z ubytkiem słuchu, na przykład zaburzeniami funkcji poznawczych.

Dowiedz się w jaki sposób BrainHearing może Ci pomóc

Pionier rozwiązań technicznych

W Oticon przełamujemy ograniczenia techniczne, abyśmy mogli poprawiać jakość życia ludzi z ubytkiem słuchu.

Nasze innowacje są możliwe, bo wymagamy od siebie coraz więcej. Podczas gdy inni poprzestają na oferowaniu słyszenia kierunkowego, my wprowadziliśmy otwarty dźwięk, czyli odbieranie dźwięku w zakresie 360°.  

Naszym celem zawsze jest osiąganie tego, co niemożliwe – i aby to osiągnąć, kwestionujemy konwencje. Jesteśmy przekonani, że to czyni nas liderem rozwiązań technicznych w naszej branży.

Chcesz zobaczyć nasze wiodące w branży aparaty słuchowe?

Z myślą o użytkownikach aparatów słuchowych

Naszą ambicją jest, by osobom niedosłyszącym żyło się łatwiej – przez cały czas, od chwili, gdy dowiedzą się, że mają ubytek słuchu..

Dzięki temu, że dobrze rozumiemy potrzeby współczesnych użytkowników aparatów słuchowych, nasze aparaty słuchowe i akcesoria wynoszą jakość dźwięku na wyższy poziom. Nasze rozwiązania poprawiają rozumienie mowy, zmniejszają wysiłek słuchowy – i są łatwe w codziennym użytkowaniu.

Z myślą o protetykach słuchu

Tylko specjalista zrozumie Twoje indywidualne potrzeby dotyczące słyszenia i odpowiednio dopasuje aparaty słuchowe. Dlatego też tylko wykwalifikowany i doświadczony protetyk słuchu potrafi wykorzystać pełny potencjał aparatów słuchowych Oticon.

Dokładamy wszelkich starań, by Twój protetyk słuchu mógł Ci pomagać. Oferujemy najwyższej jakości szkolenia, wiodące w skali globalnej produkty, a także zapewniamy wsparcie na każdym etapie. 

Chcesz skontaktować się z protetykiem słuchu?

Jesteś protetykiem słuchu? Kliknij tutaj, aby przejść do naszej sekcji dla profesjonalisty

  • Kontakt

    Skontaktuj się z lokalnym biurem Oticon.

  • Zobacz aparaty słuchowe Oticon

    Zobacz nasze najnowsze aparaty słuchowe.

  • Znajdź gabinet protetyki słuchu

    Kliknij tutaj, aby znaleźć protetyka słuchu w swojej okolicy.