O Oticon

People First

"People First" to znacznie więcej niż chwytliwy slogan - to sposób, w jaki myślimy, pracujemy i rozwijamy nasze produkty.

Dowiedz się więcej

Oticon powstał z troski

Fundamentem firmy Oticon, założonej w 1904 roku przez Hansa Demanta, którego żona cierpiała na ubytek słuchu, była troska i empatia.

Inspirowany niesłabnącym dążeniem do innowacji Oticon był od tamtej pory w absolutnej czołówce, oferując rozwiązania techniczne, które zmieniały na lepsze życie osób niedosłyszących.

Zobacz os czasu

O Oticon

Misja Oticon jest prosta i warta starań: Pomagać osobom niedosłyszącym rozwijać potencjał i żyć, tak jak chcą, ze słuchem, jaki mają.  

Aby to osiągnąć, Oticon dąży do bycia liderem w dziedzinie najwyższej jakości urządzeń wspomagających słyszenie i stara się zapewniać najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne i audiologiczne. Lecz pomaganie ludziom, aby mogli wykorzystać w pełni swoje możliwosci, wymaga nie tylko dostarczania najbardziej zaawansowanej wiedzy naukowej i nowatorskiego wzornictwa. Wraz z obietnicą People First Oticon przyjął głębokie uznanie i zrozumienie potrzeb i pragnień, które kierują ludźmi, jako fundament swojego rozwoju. Innymi słowy produkty i tworząc nowe, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i marzenia osób z ubytkiem słuchu. 

Mamy biura na całym świecie

Oticon zatrudnia ponad 3000 osób i tworzy rozwiązania, z których korzystają ludzie w ponad 100 państwach. Nasza produkty są sprzedawane za pośrednictwem biur handlowych w 24 krajach oraz przez około 80 niezależnych dystrybutorów na całym swiecie.

 • Nasza historia

  Oticon to dynamiczna firma prezentująca innowacyjną kulturę i tworząca otwartą, przyjazną atmosferę.

 • People first

  Wszystko co robimy zawsze koncentruje się na ludziach, dla których to robimy. To nasza obietnica.

 • Znajdź protetyka słuchu

  Audioprotetyk zbada Twój słuch i doradzi odpowiednie postępowanie. 

 • Znajdź jedno z naszych biur

  Główna siedziba firmy jest w Danii. Ale nasze biura i dystrybutorów znajdziesz na całym świecie.