Bądź w kontakcie!

Czas czytania: 2 min.
29.01.20

Dowiedz się, jak łączyć aparaty słuchowe

Jak można łączyć aparaty słuchowe z urządzeniami, których używasz na co dzień? To może znacznie zmienić komfort użytkowania, niezależnie od tego czy słuchasz muzyki czy oglądasz telewizję czy rozmawiasz przez telefon komórkowy.

Teraz w aparatach słuchowych stosuje się zaawansowane techniki, które umożliwiają ich łączenie z odtwarzaczami muzyki, telewizorami, czy innymi źródłami dźwięku. W niektórych przypadkach niezbędne będzie zastosowanie dodatkowych akcesoriów. Kiedy tak jest?

 

Aplikacja Oticon ON app została stworzona po to, żeby twój smartfon służył w codziennym życiu z aparatami słuchowymi. Aplikacja umożliwia regulację głośności, zlokalizowanie aparatów słuchowych w przypadku zagubienia, sprawdzanie stanu baterii, łączenie się z telewizorem – i wiele więcej.

 

ConnectClip będzie pomocny, kiedy same aparaty słuchowe nie wystarczą. ConnectClip może działać jako mały mikrofon który, na przykład, dasz do założenia przyjacielowi lub osobie przemawiającej na konferencji. Dźwięk będzie bezpośrednio przekazywany z ConnectClip do Twoich aparatów słuchowych.

Dowiedz się więcej o ConnectClip

 

Jeżeli masz iPhone, możesz słyszeć głos mówcy bezpośrednio w swoich aparatach słuchowych dzięki Bluetooth. Upewnij się tylko, czy Twoje aparaty słuchowe są sparowane z iPhone.

Twoje aparaty nie łączą się? Są dwie możliwości upewnienia się, czy osoba z którą będziemy chcieli rozmawiać będzie nas mogła słyszeć:

  • Użyj urządzenia ConnectClip, jako zdalnego mikrofonu.
  • Trzymaj telefon blisko ust.

 

Poznaj korzyści jakie przynosi połączenie aparatów słuchowych z telefonem - dowiedz się jak to zrobić i więcej.

W większości przypadków aparaty słuchowe wystarczają, żeby móc dobrze słyszeć dźwięki telewizora. Ale jeżeli to rozwiązanie nie jest dla Ciebie komfortowe możesz użyć urządzenia adapter TV, dzięki któremu dźwięk z telewizora jest przekazywany bezpośrednio do aparatów słuchowych.

Dowiedz się więcej o przekazywaniu dźwięków z telewizora bezpośrednio do aparatów słuchowych

 

Mamy nadzieję, że informacje które umieściliśmy pomogą Ci w pozostaniu w łączności. A robienie rzeczy, które lubisz robisz przyniosą Ci więcej radości.