Jedna aplikacja.
Moc możliwości.
Mnóstwo korzyści.

Pobierz aplikację Oticon Companion na smartfon lub tablet już teraz.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40android

Pobierz Oticon Companion już teraz

Większe możliwość w każdej sytuacji.

Wykorzystaj w pełni możliwości swoich aparatów słuchowych dzięki opcji dyskretnego sterowania funkcjami i dostosowania dźwięku oraz dbania o swój słuch – a to wszystko za pomocą jednej, łatwej w obsłudze aplikacji w telefonie lub zegarku Apple Watch.

false
false

Większe wsparcie – większa niezależność

Dzięki aplikacji Oticon Companion możesz zoptymalizować swoje wrażenia słuchowe.

Dyskretnie steruj aparatami słuchowymi

Wystarczy stuknąć lub przesunąć palcem po ekranie telefonu, aby dostosować głośność, zmienić program, połączyć z akcesoriami i nie tylko. Łatwo i dyskretnie – bez dotykania aparatów słuchowych. Jeszcze większą wygodę i dyskrecję zapewni Ci obsługa aparatów za pomocą Apple Watch.

Dostosuj dźwięk do swoich potrzeb

Twoje potrzeby słuchowe mogą się zmieniać w ciągu dnia – w zależności od tego, czy jesteś np. w domu, w pracy, w restauracji czy na koncercie – a Ty możesz z łatwością zmieniać programy w aparatach, by zapewnić taki odbiór dźwięku, jakiego potrzebujesz w danym otoczeniu. Dostosuj w prosty sposób ustawienia, np. dźwięku z mikrofonu, a następnym razem aplikacja będzie je pamiętać.

Łącz się z ulubionymi urządzeniami

Możliwość przesyłania dźwięku z telefonu bezpośrednio do aparatów słuchowych sprawia, że wszystko staje się prostsze. Rozmawiaj przez telefon bez angażowania rąk. Prowadź rozmowy wideo ze znajomymi i rodziną. Przesyłaj strumieniowo muzykę i dźwięk z innych aplikacji. I łącz się z ulubionymi urządzeniami.

Wspieraj dobre nawyki słuchowe

Czuj się pewnie ze swoimi aparatami słuchowymi i pomóż protetykowi słuchu dostosować ustawienia tak, żeby aparaty służyły Ci jak najlepiej. Funkcja HearingFitness™ pomaga ustalać cele – takie jak czas noszenia aparatów w ciągu dnia – które Ty i Twój protetyk słuchu możecie wykorzystać, abyś mógł uzyskać jak najlepsze wrażenia słuchowe.

Korzystaj z przystępnej pomocy w aplikacji

W aplikacji znajdziesz proste instrukcje „krok po kroku”. Nie musisz szukać ich w Internecie – są pod ręką, kiedy tylko potrzebujesz. Obsługę ułatwią Ci także wiadomości, powiadomienia i automatyczne aktualizacje. Możesz także sprawdzić, na ile czasu wystarczą baterie oraz znaleźć aparaty słuchowe, kiedy się zawieruszą.

Uzyskaj pomoc z dowolnego miejsca

Chcesz zmienić ustawienia aparatów słuchowych lub potrzebujesz pomocy w innym zakresie? Korzystając z funkcji RemoteCare, możesz spotkać się ze swoim protetykiem słuchu na odległość, by otrzymać poradę lub mieć dostosowane ustawienia aparatów zdalnie. Z domu albo z innego miejsca, w którym chcesz sprawdzić nowe ustawienia – bez konieczności przychodzenia do gabinetu. 

Pobierz BEZPŁATNĄ aplikację już teraz

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40android

App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc. Android, Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.

Dowiedz się, jak korzystać z aplikacji

Chcesz obejrzeć filmiki-samouczki, żeby wiedzieć, od czego zacząć, lub lepiej poznać daną funkcję?

Odwiedź stronę o aplikacji Oticon Companion w zakładce Wsparcie