Tinnitus SoundSupport™

Może to brzmi dziwnie, ale skuteczna metoda łagodzenia szumów usznych polega właśnie na dodawaniu dźwięków do tych, które już słyszysz. 

Miliony osób na całym świecie cierpi na szumy uszne, a wiele z nich ma również ubytek słuchu.
Ale już samo korzystanie z aparatu słuchowego może przynieść ulgę w szumach usznych.

Tinnitus SoundSupport™

Tinnitus SoundSupport to generator dźwięku, który można zintegrować z aparatami słuchowymi Oticon.

Specjalnie zaprojektowane programy w aparatach słuchowych umożliwiają odtwarzanie różnych dźwięków, które mogą pomóc odwrócić uwagę od szumu usznego. Wraz z protetykiem słuchu możesz wybrać spośród szerokiej gamy opcji dźwięków łagodzących szum uszny i zdecydować, które dźwięki mają być dostępne w Twoich aparatach słuchowych.

Tinnitus SoundSupport oferuje różnorodne dźwięki, od kojącego dźwięku oceanu po stały biały szum. Opinie klientów pokazały, że naturalne dźwięki są dynamiczne, a jednocześnie kojące i pomagają zmniejszyć dokuczliwość szumu usznego. Poziom głośności dźwięków łagodzących można regulować bezpośrednio w aparacie słuchowym lub za pomocą aplikacji Oticon Companion. Wiemy, że osoby z szumem usznym potrzebują różnych dźwięków. Nie ma jednego rozwiązania, które byłoby dobre dla wszystkich. Wybór aparatu słuchowego z Tinnitus SoundSupport zapewnia wysoki poziom elastyczności, co jest ważne dla każdego, kto cierpi na szum uszny.

Dowiedz się więcej o szumie usznym

Dyskretna i wygodna kontrola dźwięków łagodzących szumy uszne

Aplikacja Oticon Companion umożliwia użytkownikom aparatów słuchowych Oticon łatwe i dyskretne dostosowanie dźwięków łagodzących szumy uszne.

Dowiedz się więcej

Pobierz aplikację Oticon Companion

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40android

Apple, logo Apple, iPhone, iPad oraz iPod touch są znakami towarowymi Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc. Android, Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.