Tinnitus SoundSupport™

Może to brzmi dziwnie, ale skuteczna metoda łagodzenia szumów usznych polega właśnie na dodawaniu dźwięków do tych, które już słyszysz. 

Miliony osób na całym świecie cierpi na szumy uszne, a wiele z nich ma również ubytek słuchu.
Ale już samo korzystanie z aparatu słuchowego może przynieść ulgę w szumach usznych.


Ty lub ktoś z bliskich ma ubytek słuchu? Może już masz aparaty słuchowe? Zamów naszego newslettera i otrzymuj wskazówki, informacje i porady oraz nowości o produktach.

Zarejestruj się

Tinnitus SoundSupport™

Tinnitus SoundSupport to generator dźwięków
który można zintegrować z aparatami słuchowymi Oticon.

Specjalnie opracowane programy dostępne w aparatach słuchowych umożliwiają słuchanie różnych dźwięków ułatwiających odwrócenie uwagi od szumów usznych. Wraz z protetykiem słuchu możecie wybrać dźwięki, które sprawdzą się najlepiej
w Twoim przypadku i dodać je do programów aparatów słuchowych.

Tinnitus SoundSupport oferuje szeroką gamę dźwięków, od uspokajającego odgłosu oceanu po jednostajny biały szum. Z opinii naszych klientów wynika, że dźwięki naturalne, chociaż dynamiczne, są jednocześnie kojące i sprawiają, że szumy uszne są mniej uciążliwe. Możesz regulować głośność używanych dźwięków bezpośrednio w aparacie słuchowym lub za pomocą aplikacji Oticon ON. Nie ma jednej metody, która byłaby skuteczna u wszystkich osób. Wiemy, że dobór odpowiednich dźwięków to kwestia indywidualna. Używając aparatów słuchowych z Tinnitus SoundSupport możesz łatwo dostosować dźwięki, a taka elastyczność jest ważna dla każdej osoby cierpiącej na szumy uszne.

Dowiedz się więcej o Tinnitus

ON App

Dyskretna i wygodna
kontrola nad dźwiękami przynoszącymi ulgę

Aplikacja Oticon ON umożliwia użytkownikom aparatów słuchowych Oticon łatwe i dyskretne zarządzanie dźwiękami przynoszącymi ulgę w szumach usznych.

Pobierz aplikację Oticon ON

Download Oticon ON App for iPhone Download Oticon ON App for Android

Apple, logo Apple, iPhone, iPad oraz iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc. Android, Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.

 

 

 • Rozwiązania

  Nasze aparaty słuchowe dla osób ze średnim, znacznym i głębokim ubytkiem słuchu.

 • Szumy uszne

  Czym są szumy uszne, dlaczego niektóre osoby ich doświadczają i jak można łagodzić objawy.

 • ConnectLine

  Dowiedz się, jak korzystać z ConnectLine i ustawić adaptery oraz uzyskać dodatkowe informacje w zakresie akcesoriów bezprzewodowych.

 • Znajdź specjalistę protetyki słuchu

  Specjalista protetyki słuchu zbada słuch i zaleci odpowiednie leczenie.