Używając zdalnego mikrofonu z aparatami słuchowymi zapewni Ci lepsze rozumienie mowy
i pomoże Ci w uniknięciu niepożądanego hałasu.

Zapomnij o niepożądanym hałasie w restauracji, na przyjęciach, czy w zatłoczonych miejscach
i ciesz się wyraźnym dźwiękiem podczas rozmów z aparatami słuchowymi Oticon.

Tutaj dowiesz się jak używać zdalnego mikrofonu z aparatami słuchowymi.

Wybierz pasujące stwierdzenie:

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź instrukcję obsługi dołączoną do aparatów słuchowych, skontaktuj się z protetykiem słuchu lub przeczytaj nasze wskazówki, jak sprawdzić, czy aparaty słuchowe są wyposażone w funkcję Bluetooth

Dwa rozwiązania mogące poprawić jakość indywidualnej rozmowy

Wybierz między urządzeniem ConnectClip a EduMic, żeby przesyłać głos osoby z którą rozmawiasz wprost do swoich aparatów słuchowych – i jeszcze więcej!

ConnectClip

Kiedy twoje aparaty słuchowe pracują jako bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo, ConnectClip przesyła wysokiej jakości dźwięk ze smartfonu, tabletu lub komputera. Możesz go także używać jako zdalnego mikrofonu w zatłoczonych miejscach,
by wyraźniej słyszeć rozmowy oraz jako zestawu słuchawkowego do prowadzenia rozmów bez angażowania rąk.

Tutaj dowiesz się więcej

EduMic to nie tylko zdalny mikrofon, którego można używać z aparatami słuchowymi — łączy się także z systemami pętli indukcyjnych w miejscach publicznych, ułatwiając funkcjonowanie.

Tutaj dowiesz się więcej 

Użyj mikrofonu ConnectLine, żeby słyszeć rozmowy wyraźnie i komfortowo.

Kiedy przebywasz w głośnym lub zatłoczonym miejscu publicznym, prowadzenie rozmów może wydawać się trudne lub wręcz niemożliwe. Trudności te można łatwo pokonać z mikrofonem ConnectLine. Urządzenie Streamer Pro musi zostać sparowane
z aparatem słuchowym przez protetyka słuchu. Mikrofon ConnectLine łączy się bezprzewodowo z urządzeniem Streamer Pro, dzięki czemu rozmowy stają się łatwiejsze i wygodniejsze.

Mikrofon ConnectLine

Jeżeli chcesz lepiej słyszeć osobę, że którą własnie rozmawiasz, poproś ją, żeby przymocowała do ubrania lub umieściła, używając specjalnej zawieszki na szyi, mikrofon ConnectLine. Mikrofon wychwytuje głos rozmówcy i dostarcza go wprost do uszu dzięki aparatom słuchowym, gdy rozmówca znajduje się w odległości do 15 metrów.

Chcesz dowiedzieć się, jak używać mikrofonu ConnectLine jako mikrofonu zdalnego z aparatem słuchowym?
Wykonaj te proste czynności:

Czy przesyłasz strumieniowo dźwięk do aparatów słuchowych korzystając z urządzenia Streamer Pro? Jeśli tak, teraz możesz używać swojego telefonu jako pilota dzięki aplikacji Oticon ConnectLine.

Oticon ConnectLine sprawia, że życie staje się łatwiejsze

Przeciągaj, przeglądaj, wybieraj i steruj wieloma urządzeniami audio oraz zarządzaj ustawieniami aparatu słuchowego z jednego miejsca.

Pobierz aplikację Oticon ConnectLine i kontroluj co oraz kiedy słyszysz za pomocą jednego, łatwego w obsłudze pulpitu nawigacyjnego na ekranie telefonu.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40Download Oticon ON app in Google Play

Apple, logo Apple, iPhone, iPad oraz iPod są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc. Android, Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.