Szanowni Państwo,

3 września 2019 r. w grupie Demant wystąpił incydent krytyczny mający wpływ na naszą wewnętrzną infrastrukturę IT. Podjęliśmy decyzję o wyłączeniu większości systemów IT w wielu lokalizacjach i jednostkach organizacyjnych.

Z pełnym zaangażowaniem pracujemy nad planem naprawczym i zrobimy wszystko, co jest konieczne do utrzymania ciągłości działania. Obsługa naszych klientów i pacjentów jest dla nas najważniejsza. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją i prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Będziemy Państwa powiadamiać, gdy otrzymamy więcej informacji

Aparaty słuchowe Oticon Opn S™

Oticon Opn S
łamie prawo fizyki

Oparty na nowej, zaawansowanej platformie Velox S™, Oticon Opn S wynosi doświadczanie otwartego dźwięku
i zalety BrainHearing™ na nowy poziom.

Poznaj aparaty słuchowe  Oticon Opn S

Model pasujący do każdego pacjenta

Szeroki wybór modeli aparatów słuchowych Oticon jest przeznaczony do ubytku słuchu w stopniu od nieznacznego przez znaczny do głębokiego. Wszystkie aparaty słuchowe Oticon oparte są na naszej filozofii BrainHearing™. Wiemy, że gdy zapewnimy mózgowi to, czego mu potrzeba, aby w bardziej naturalny sposób nadawał znaczenie dźwiękom, poprawi się też jego funkcjonowanie.

Poznaj nasze modele

Aparaty słuchowe Oticon Opn Play™

Oticon Opn Play na nowo definiuje
protetykę słuchu przyjazną dzieciom

Oticon Opn Play oparty na nowej, rewolucyjnej platformie Velox S™ wydobywają pełen potencjał paradygmatu otwartego świata dźwięków. To protetyka słuchu dla dzieci wyniesiona na nowy poziom.

Poznaj aparaty słuchowe Oticon Opn Play