Dopasowanie aparatów słuchowych dla dzieci

Ułatwiamy dopasowanie aparatów słuchowych

Protetyka słuchu przyjazna dzieciom nie ogranicza się jedynie do rozwoju produktów dla dzieci, to także rozwój dziedziny oprogramowania do dopasowania. A to dlatego, że protokół dopasowania dla dzieci zwykle różni się od protokołu stosowanego dla dorosłych.

W dopasowaniu dla dzieci protetycy słuchu mogą pracować z danymi audiometrycznymi w różnych formatach, przy różnych założeniach dotyczących działania automatycznych funkcji oraz z różnymi założeniami do weryfikacji.

Aby pomóc protetykom słuchu pracującym na co dzień z dziećmi, w Oticon Genie 2 przygotowaliśmy tryb dopasowania dla dzieci. Tryb dopasowania dla dzieci jest stworzony po to, by z łatwością dopasować aparaty do potrzeb dzieci oraz wspomóc protetyków słuchu.

Tryb dopasowania dla dzieci

Oticon Genie 2 wspiera proces dopasowania aparatów słuchowych oraz innych produktów pediatrycznych dla dzieci w wieku o 0 do 17 lat.

Oferuje łatwy dostęp do audiogramu, narzędzi RECD i REM oraz do wielu do przeprowadzenia walidacji w celu zapewnienia najlepszego dopasowania dla dzieci korzystających z aparatów słuchowych.

Tryb dopasowania dla dzieci zawiera spójny panel pediatryczny umożliwiający wprowadzanie zmian oraz przeglądanie ustawień aparatu słuchowego dziecka.

Swobodne dopasowanie aparatów dla dzieci w każdym wieku

Aby ułatwić proces dopasowania aparatów dla dzieci i nastolatków do 17 roku życia, wprowadziliśmy bardziej elastyczny sposób wprowadzania domyślnych ustawień dla dzieci w Genie 2.

Postępując zgodnie z instrukcjami dopasowując aparaty słuchowe Oticon, panel pediatryczny ułatwia osiągnięcie najlepszych pasowań w krótkim czasie. Personalizacja ustawień w panelu pediatrycznym pozwala na uzyskanie odpowiednich ustawień dla każdej grupy wiekowej dzieci.

Przydatne funkcje, takie jak na przykład OpenSound Navigator™, funkcja przestrzennego zarządzania hałasem, czy też regulacja głośności mogą być włączane w zależności od potrzeby.

Dostosowanie aparatów dla dzieci w Genie 2

  • Jeden system dopasowania do WSZYSTKICH aparatów słuchowych Oticon.
  • Koncepcja audiologii oparta na zmieniających się potrzebach dziecka.
  • Efektywne dopasowanie metodą DSL zapewniające właściwe dopasowanie.