Oticon RemoteCare

Wysoka jakość opieki zapewniająca pacjentom wygodę

Oticon RemoteCare jest funkcją w aplikacji Oticon Companion. To elastyczne rozwiązanie stworzyliśmy po to, żeby zapewnić swobodę zarówno pacjentowi, jak i protetykowi słuchu.

Zacznij korzystać z Oticon RemoteCare

Korzyści dla Ciebie, korzyści dla pacjentów

Oticon RemoteCare może być korzystnym rozwiązaniem zarówno dla protetyka słuchu jak i dla użytkownika aparatów słuchowych:

 • Czas

  Oszczędność czasu pacjenta
  i optymalizacja czasu pracy protetyka słuchu dzięki możliwości elastycznego podejścia może ograniczyć konieczność osobistych wizyt w gabinecie.

 • Wygoda

  Użytkownicy mogą teraz uzyskać wsparcie i odbywać wizyty kontrolne z zacisza własnego domu nawet wtedy, kiedy
  nie mogą dotrzeć do gabinetu.

 • Opieka

  Bądź do dyspozycji swoich pacjentów i wspieraj ich podczas pierwszych dni, tygodni
  z aparatami słuchowymi.

 • Jakość

  Możliwość szybkiego wprowadzenia drobnych regulacji sprawia, że dzięki RemoteCare możemy umożliwić pacjentowi odbiór najlepszej jakość dźwięku.

 • Rozmowy wideo

  Wideokonferencje za pośrednictwem aplikacji pozwalają na prowadzenie rozmów
  twarzą w twarz.

 • Rozmowy telefoniczne

  Skonfiguruj rozmowy telefoniczne, jeśli pacjent nie chce
  używać kamery.

 • Wysyłanie wiadomości tekstowych

  Umożliwia wykorzystanie funkcji czatu w aplikacji do wysyłania krótkich wiadomości.

 • Kompatybilność

  Kompatybilny z urządzeniami iPhone® i iPad® oraz urządzeniami z systemem Android™.

 • Dostępne już teraz

  Audiometria In-Situ za pośrednictwem Oticon RemoteCare

  Oprócz tego, że nowa funkcja pomiaru poziomu hałasu otoczenia umożliwia wykrycie niepożądanego hałasu podczas badania, ta nowa funkcja pozwala na wykonanie dokładnych i precyzyjnych pomiarów zdalnych, których jakość dorównuje pomiarom wykonywanym w gabinecie – oferując Tobie i pacjentom bardziej elastyczne podejście do protetyki słuchu.

  Co to jest audiometria In-Situ?

  Audiometria in-situ jest wykonywana za pośrednictwem aparatu słuchowego, na ten czas służącemu jako narzędzie do pomiaru słuchu uwzględniające indywidualną budowę ucha. Korzystając z tej funkcji za pośrednictwem aplikacji Oticon RemoteCare, można zdalnie personalizować ustawienia aparatu słuchowego tak, żeby dostosować go do potrzeb użytkownika.

  Wykonując badanie audiometrii In-Situ za pośrednictwem Oticon RemoteCare możesz precyzyjnie dopasować aparat słuchowy pacjentowi przebywającemu we własnym domu — a wszystko to z zachowaniem profesjonalnych standardów oraz najwyższej jakości.

  Przeprowadzana zdalnie audiometria in-situ jest wykonywana w taki sam sposób w jaki byłaby wykonywana w gabinecie. To dzięki funkcji pomiaru poziomu hałasu otoczenia, która pozwala uzyskać warunki porównywalne z warunkami panującymi w gabinecie. Jedyną różnicą jest to, że rolę interfejsu pełni aplikacja Oticon RemoteCare.

Obejrzyj film,
jak działa Oticon RemoteCare

 

video-about-oticon-remotecare

 

Opowiedz swoim pacjentom
o możliwości konsultacji online

Kiedy dopasujesz aparaty słuchowe Oticon, opowiedz pacjentowi o możliwości odbywania konsultacji online dzięki Oticon RemoteCare, by mógł zadecydować, czy jest zainteresowany taką formą kontaktu. Jeżeli tak, możesz od razu zarezerwować pierwszą konsultację kontrolną.

Działa z systemem iOS i Android™

Aplikacja Oticon Companion działa z iPhone’em i iPad’em oraz ze smartfonami i tabletami z systemem Android. Zawiera też dokładny przewodnik, który pomoże pacjentom zacząć korzystać z aplikacji.

Zobacz wszystkie kompatybilne urządzenia

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40 Pobierz aplikację Oticon Companion w sklepie Google Play

Apple, logo Apple, iPhone, iPad oraz iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc. Android, Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.

Dane kontaktowe

Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym Oticon, aby uzyskać więcej informacji.

Znajdź informacje kontaktowe