Szkolenia Oticon Online

Szybki i łatwy dostęp do zasobów szkoleniowych Oticon

Najnowsze kursy e-learning

 • Pomoc zdalna RemoteCare - eZdrowie według Oticon

  Te szkolenie e-learning przeprowadzi nas przez cały proces związany ze zdalną pomocą RemoteCare, od ustawień w gabinecie do wykonywania zdalnej regulacji aparatu słuchowego klienta.

 • Rodzina Oticon Opn™ – Nowi zindywidualizowani członkowie

  Rodzina Oticon Opn™ wciąż się powiększa. Poznaj naszą nową pełną ofertę zindywidualizowanych modeli, łącznie z najmniejszym aparatem słuchowym firmy Oticon - nowym IIC.

 • HearingFitness ™

  Ten program szkoleniowy e-learning zawiera informacje o HearingFitness. Dowiecie się, czym jest HearingFitness i jakie korzyści daje użytkownikowi aparatu słuchowego. Objaśniono również, jak aplikacja HearingFitness dba o bezpieczeństwo danych oraz co może przynieść przyszłość w kwestii rozwoju HearingFitness.

Katalog szkoleń e-learning firmy Oticon

Oticon oferuje szeroki wachlarz modułów e-learning. Wszystkie zostały stworzone w celu poszerzania wiedzy na temat rozwiązań firmy Oticon oraz całej audiologii. W poniższym katalogu znajdź szkolenie dla siebie

 • Platforma Velox

  Poznaj przełomową technologię zastosowaną w aparatach słuchowych Oticon Opn.

   

 • Łączność

  Aparaty słuchowe firmy Oticon można podłączyć do szerokiej gamy urządzeń, aplikacji i usług. Sprawdź, jak wiele firma Oticon oferuje możliwości połączeń.

 • Spersonalizuj Hearing Aids

  Oferta spersonalizowanych modeli aparatów słuchowych firmy Oticon jest obszerna. Poszerz wiedzę na temat audiologii oraz poznaj technologię najnowocześniejszych, zindywidualizowanych aparatów słuchowych firmy Oticon.

 • Genie

  Poznaj Genie – narzędzie dopasowywania oraz do konsultacji firmy Oticon. Narzędzie zostało stworzone w celu zapewnienia najwyższej jakości dopasowania, które spełnia indywidualne potrzeby każdego klienta.”

 • Leczenie szumów usznych

  Dowiedz się więcej o szumach usznych i sposobie walki z nimi, dzięki zastosowaniu maskera szumów Oticon Tinnitus SoundSupport™

 • Platforma Inium Sense

  Poznaj funkcje i technologię dostępne w aparatach bazujących na Inium Sense

 • Podstawy audiologii

  Firma Oticon stworzyła 5 modułów szkolenia typu e-learning, które zawierają podstawowe informacje na temat dźwięków, zmysłu słuchu oraz jego utraty. Moduły te są przeznaczone do szkolenia osób nie posiadających wiedzy na temat audiologii oraz cech niedosłuchu lub po prostu chcących odświeżyć podstawowe informacje.

Kredyty na Ciągłą Edukację (Continued Education Credits)

Osoby potrzebujące uzupełnienia kredytów na Ciągłą Edukację (Continued Education Credits), mogą to teraz zrobić w prosty sposób online. Firma Oticon oferuje szeroki wybór kursów online na temat audiologii. Zarejestruj się na wyjątkowe szkolenia przygotowane przez wiodących specjalistów w branży i zdobądź kredyty.

 • Wróć do strony głównej Professional

  Sprawdź, jak Oticon wkracza na nowy poziom technologii aparatów słuchowych.

 • Pliki do pobrania i pomoc

  Sprawdź video i instrukcje dotyczące stosowania wszystkich naszych aparatów słuchowych i osprzętu

 • Dołącz do Oticon jako ekspert

  Planujesz sprzedaż produktów Oticon? Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy Oticon.