Te aparaty słuchowe tworzone są na indywidualne zamówienie tak,
żeby były precyzyjnie dopasowane do Twoich uszu. 

 • Jak to jest nosić wewnątrzuszne aparaty słuchowe?

  Noszone w uchu aparaty słuchowe umieszczamy w przewodzie słuchowym, więc można swobodnie nosić okulary czy okrycia głowy. Te najmniejsze są niewidoczne, a nieco większe modele można zamówić w wielu kolorach, tak by odpowiednio dopasować je do odcienia skóry.

  Sterowanie wewnątrzusznymi aparatami słuchowymi

  Niektóre wewnątrzuszne aparaty słuchowe mają przycisk,
  za pomocą którego można nimi sterować.

  Za jego pomocą można wybierać różne programy. Programy te mają za zadanie pomóc Ci dobrze słyszeć w różnych sytuacjach, które tego wymagają. Choć w znacznej części hałas jest kontrolowany automatycznie, to jednak posiadanie specjalnego programu może okazać się pomocne, gdy znajdziesz się w bardzo głośnym miejscu lub kiedy będziesz oglądać telewizję. Programy są ustawiane przez protetyka słuchu podczas dopasowywania aparatów słuchowych.

  Aby wyłączyć wewnątrzuszne aparaty słuchowe, zazwyczaj otwiera się komorę baterii, co powoduje odłączenia zasilania.

  W przypadku większych wewnątrzusznych aparatów słuchowych (wewnątrzprzewodowych i większych), możesz sterować aparatami słuchowymi za pomocą aplikacji do aparatów słuchowych na iPhone'a i inne smartfony. 

Jakie są rodzaje wewnątrzusznych aparatów słuchowych?

 

Może się wydawać, że istnieje wiele typów aparatów słuchowych.
Ale nie martw się, bo można to dość łatwo zrozumieć.
Oferujemy pięć modeli wewnątrzusznych aparatów słuchowych.

 • Jakiego rodzaju aparatu słuchowego potrzebuję?

  W naszej ofercie znajdują się wewnątrzuszne oraz zauszne aparaty słuchowe.

  Skorzystaj z naszego przewodnika, żeby w prosty i łatwy sposób wybrać dla siebie najlepsze aparaty słuchowe.

  Ograniczenia w wyborze typów aparatów słuchowych

  Większość ludzi może swobodnie wybierać rodzaj aparatu słuchowego, jaki chce. Jednakże, niektóre osoby mogą być zmuszone do stosowania określonego modelu.

  Na przykład wąskie przewody słuchowe mogą wykluczać niektóre aparaty wewnątrzuszne. Natomiast ciężki ubytek słuchu może wymagać zastosowania mocniejszych aparatów zausznych.

  Twój protetyk słuchu może powiedzieć Ci wszystko na temat typów cyfrowych aparatów słuchowych, które mogą być dopasowane do Twoich potrzeb.

  Znajdź protetyka słuchu

 • Gdzie kupić aparaty słuchowe?

  Najlepsze wewnątrzuszne aparaty słuchowe są dostępne tylko na zamówienie w gabinetach protetyki słuchu. W gabinetach audiolodzy lub protetycy słuchu są właściwie przygotowani do tego, by przeprowadzać badanie słuchu i dopasowywać odpowiedni rodzaj aparatów słuchowych.

  Ile kosztuje niewidoczny aparat słuchowy?

  Bardzo byśmy chcieli móc odpowiedzieć na to pytanie, lecz ciężko jest podać jednoznaczną odpowiedź jaki jest koszt zakupu takiego, czy jakiegokolwiek innego aparatu słuchowego.

  To dlatego, że koszt aparatów słuchowych jest zależny od wielu czynników, które są od nas niezależne.

  Wiele osób ma możliwość uzyskania refundacji kosztów z NFZ lub z innych źródeł (np. z Ośrodka Pomocy Społecznej). A inne osoby mogą skorzystać z refundacji części kosztów za aparaty słuchowe. 

  Najłatwiejszym sposobem na dowiedzenie się, w jaki sposób można skorzystać z danego dofinansowania, jest zgłoszenie się do protetyka słuchu. 

  Chciałbyś znaleźć protetyka słuchu w swojej okolicy?

Najlepsze wewnątrzuszne aparaty słuchowe to cyfrowe aparaty słuchowe z mikroprocesorem do przetwarzania dźwięku.

W przeciwieństwie do niektórych aparatów słuchowych, aparaty słuchowe Oticon nie wzmacniają wszystkich dźwięków. z otoczenia akustycznego. Najpierw redukują hałas - a następnie przesyłają wysokiej jakości dźwięk do Twoich uszu. 

Zobacz aparaty słuchowe wewnątrzuszne Oticon

Aparaty słuchowe z Bluetooth

Niektóre wewnątrzuszne aparaty słuchowe mogą być wykorzystywać funkcję Bluetooth. Oznacza to, że można je łączyć bezprzewodowo z wieloma innymi urządzeniami.

Możesz przesyłać strumieniowo dźwięk z telewizora do aparatów słuchowych, używać aparatów słuchowych do rozmawiania przez telefon i nie tylko.

Poznaj aparaty słuchowe Oticon z funkcją Bluetooth

Bezpłatny test słuchu online

Czy wykonać szybki test słuchu online?

Zrób bezpłatny test słuchu online