People First

Koncentrujemy się na ludziach

People First to nasza obietnica, że wszystko co robimy zawsze koncertuje się na ludziach, dla których to robimy. Staramy się nie tylko pomóc Ci więcej słyszeć, ale także pełniej żyć .

Obejrzyj film

Nasze spostrzeżenia

Obecnie ludzie z wiekiem nie zwalniają tempa i nie wycofują się z życia - oczekują od świata znacznie więcej niż ich rówieśnicy z poprzednich dekad. A my robimy wszystko, by sprostać ich oczekiwaniom.

Współcześnie osoby starsze dbają o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. W porównaniu z poprzednimi pokoleniami są lepiej wykształceni i poinformowani. Chcą żyć pełnią życia. Wykorzystujemy wiedzę o potrzebach i oczekiwaniach otrzymaną od użytkowników aparatów słuchowych do tworzenia i rozwijania naszych produktów. Współpracujemy z protetykami słuchu, by dać użytkownikom możliwość przeżywania życia tak, jak chcą. 

Nasza obietnica

Filozofia People First to dawać ludziom możliwość swobodnej komunikacji, naturalnych kontaktów i aktywnego uczestnictwa.

Wiemy, że Twoje życie, to Twoje życie. Chcesz i potrzebujesz zmiany. Własnie na tym polega nasze wyzwanie: zmieniać się i rozwijać wraz z Tobą oraz zapewniać Ci rozwiązanie, którego potrzebujesz, byś mógł się komunikować, kontaktować i uczestniczyć wtedy, gdy tego potrzebujesz tu i teraz. Nasza obietnica wspiera tę ideę. Wszystkie nasze rozwiązania - od aparatów słuchowych po pomocne narzędzia - są zaprojektowane tak, by dać ludziom możliwość brania aktywnego udziału w życiu. 

Dowiedz się więcejNasze zobowiązanieWiedza o użytkownikach

Wiedza o użytkownikach - ich potrzebach i wyzwaniach, przez którymi stają - jest podstawą naszych działań. Testy przeprowadzone z udziałem użytkowników, wywiady i badania naukowe - to paliwo dające napęd do tworzenia naszych nowatorskich rozwiązań.

Nowatorskie rozwiązania

Prawdziwy przełom jest możliwy tylko wtedy, gdy pracujemy razem - naukowcy, antropolodzy, użytkownicy oraz bliscy, by znaleźć sposoby, dzęki którym nasze rozwiązania techniczne zaspokoją potrzeby odkryte podczas naszych badań.

Dajemy ludziom możliwosci

Naszą wiedzę wykorzystujemy do tworzenia rozwiązań, które wspierają każdego - niezależnie od stylu życia czy wieku. W naszych innowacyjnych rozwiązaniach nie chodzi o to, jakie są możliwosci danego produktu, ale o to jak może służyć Tobie.Porozmawiajmy 

Zapraszamy do rozmowy

Siłą przewodnią w Oticon jest nasze zaangażowanie, by robić wszystko lepiej, a nasze nowatorskie rozwiązania są ścisłe dostosowane do potrzeb zmieniającego się świata. Zachęcamy użytkowników aparatów słuchowych i protetyków słuchu, by śledzili i podzielali nasze dążenie do stworzenia świata, w którym ubytek słuchu nie jest tematem tabu i w którym można mu łatwo zaradzić. Zapraszamy także do rozmawiania, zachęcamy do angażowania się i aktywnego uczestniczenia. Weź udział w rozmowie i pomóż znaleźć rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

  • Znajdź nasze biuro

    Nasza firma posiada siedzibę główną w Danii oraz biura i przedstawicieli na całym świecie.