Amigo FM
System do sal szkolnych.

Bądź pewny siebie.

System Oticon Amigo do sali lekcyjnej

System Oticon Amigo FM ułatwia komunikację między nauczycielem a dzieckiem dzięki znaczącej poprawie stosunku sygnału mowy do szumu, przesyłając dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych.

Korzyści z Oticon Amigo:
• Lepsze rozumienie mowy w klasie.
• Wysoce niezawodny system z diodami LED na odbiorniku, dzięki czemu wiadomo jest, że dziecko odbiera wyraźny sygnał.
• Wytrzymałe nadajniki, które zostały stworzone z myślą o długotrwałym działaniu.

Dzięki systemowi FM, gdy nauczyciel ma przypięty mikrofon, jego głos jest przekazywany przez nadajnik do odbiornika, który może być umieszczony albo na aparatach słuchowych dziecka albo na określonym urządzeniu. 

W skład systemu FM wchodzi:
• Mikrofon.
• Nadajnik.
• Odbiornik.

Dowiedz się więcej o ConnectLine

Produkty Oticon Amigo

Nauczyciele podczas nauczania chcą się skupić na tej czynności, bez konieczności rozszyfrowywania działania całych systemów FM.
Nadajniki Amigo sprawiają, że życie staje się łatwiejsze. Wystarczy włączyć nadajnik, przypiąć mikrofon i zacząć lekcję.

Zintegrowana dioda LED w nadajniku i odbiorniku dają nauczycielowi informację, że system działa poprawnie a uczniowie słyszą ich głos.

 • Nadajnik FM Amigo T30/T31

  Nadajniki Amigo T30 i T31 nadajniki FM to bardzo wytrzymałe urządzenia umożliwiające zachowanie dotychczasowej swobody w codziennym życiu.

  Oferują stabilny sygnał, posiadają wskaźnik LED, ekran na którym pojawia się aktualny stan oraz opcje działania mikrofonu, umożliwiające dostosowywanie działania urządzenia do danych sytuacji.

 • Odbiornik FM Amigo R12G2

  Dedykowany odbiornik jest mocowany do dolnej części aparatu słuchowego. Kształt i kolor aparatu Amigo R12G2 doskonale integruje się z kształtem aparatu słuchowego, tworząc jedną całość.

 • Amigo Star

  Odbiornik FM został stworzony, by wspomagać dzieci słyszące prawidłowo, ale mające inne trudności związane ze słyszeniem, by mogły lepiej koncertować się w klasie. Uzyskuje się to dzięki bezpośredniemu przesyłaniu dźwięku mowy nauczyciela. Amigo Star można dostosować, dzięki czemu będzie wygodnie się trzymać na uszach dziecka.

children listening

Nadajniki Amigo FM

Nauczyciele podczas nauczania chcą się skupić na tej czynności, bez konieczności rozszyfrowywania działania całych systemów FM. Nadajniki Amigo sprawiają, że życie staje się łatwiejsze. Wystarczy włączyć nadajnik, przypiąć mikrofon i zacząć lekcję. Nadajniki bezpośrednio wysyłają głos nauczyciela do ucznia, niwelując wpływ hałasu, dużej odległości i możliwość pogłosu, które mogą utrudniać słyszenie dzieciom.