Aparaty słuchowe Oticon – z opcją ładowania

Dowiedziono, że Oticon Opn™ pozwala Ci lepiej rozumieć mowę – przy mniejszym wysiłku – w głośnym otoczeniu.*
Teraz jest dostępny w wersji z możliwością ładowania. Aparaty można ładować w nocy, by rano były gotowe do używania przez cały dzień.


* Le Goff i Beck, 2017

Zobacz, jak wygląda zwyczajny dzień z aparatami słuchowymi Oticon z opcją ładowania.

[iframe src="//wdh.23video.com/12841282.ihtml/player.html?token=5427765947beb2918096b8253a56b0bd&source=embed&photo%5fid=17859679" width="900" height="655" frameborder="0" border="0" scrolling="no" allowfullscreen="1" mozallowfullscreen="1" webkitallowfullscreen="1"][/iframe]

Dlaczego wybrać aparaty słuchowe Oticon z opcją ładowania?

  • Aparaty słuchowe Oticon zapewniają Twojemu mózgowi naturalną przestrzeń dźwiękową, w jakiej powinien funkcjonować.

  • Możesz bezprzewodowo słuchać muzyki z telewizora, telefonu czy komputera w częstotliwości w najwyższej jakości 2,4 GHz.

  • Akumulatory wystarczają na cały dzień. Jeżeli akumulatory się wyczerpią, zawsze możesz użyć zwykłych baterii cynkowo - powietrznych.

Znajdź najbliższy gabinet audioprotetyczny

Dlaczego aparaty słuchowe z opcją ładowania to dobry pomysł?

  • Większa pewność działania – po prostu wkładasz wieczorem aparaty słuchowe do stacji ładującej, by rano były gotowe do użycia.

  • Większa wygoda – nie musisz co kilka dni wymieniać baterii - nie musisz nawet otwierać komory baterii.

  • Większa wydajność – oszczędzasz czas, pieniądze i chronisz środowisko, ponieważ nie wyrzucasz co roku setek baterii. 

Co jeśli akumulatory wyczerpią się?

Akumulatory wystarczają na cały dzień. Jednak nadal, jeżeli zajdzie taka potrzeba, możesz używać zwykłych baterii cynkowo - powietrznych.

Co, jeżeli zdarzy Ci się zapomnieć naładować akumulatory? Albo nastąpi przerwa w dostawie prądu? Albo niespodziewanie znajdziesz się daleko od domu? Z aparatami słuchowymi Oticon z opcją ładowania żadna z sytuacji Cię nie zaskoczy, bo możesz użyć zwykłych baterii - dzięki technice hybrydowej. Po prostu otwórz komorę baterii i włóż zwykłe baterie cynkowo - powietrzne.

Oticon Opn – doświadczanie otwartego świata dźwięków

Tradycyjne aparaty słuchowe ograniczają odbiór dźwięków, stosując wąska kierunkowość. Oznacza to, że musisz patrzeć w kierunku, z którego dochodzi dźwięk.

Z Oticon Opn możesz słyszeć dźwięki wokół - z każdej strony, nawet jeśli jesteś w głośnym otoczeniu, na przykład w restauracji czy na ruchliwej ulicy. Możesz słyszeć mówiące osoby nie odwracając głowy w ich kierunku i możesz sam decydować, na czym się skupić. Ponieważ słyszysz dźwięki dochodzące ze wszystkich stron i nie musisz się przy tym tak mocno koncentrować, łatwiej orientujesz się w przestrzeni akustycznej i zachowujesz więcej energii umysłowej, dzięki czemu jesteś mniej zmęczony i więcej zapamiętujesz z tego, co zostało powiedziane*.

Dowiedz się więcej o doświadczaniu otwartego świata dźwięków

* Oticon Opn 1, Le Goff et al. 2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Najczęściej zadawane pytania