Oticon SafeLine™

Linka zabezpieczająca do aparatów słuchowych

Możesz nosić aparaty słuchowe, nawet jeśli chcesz prowadzić bardziej aktywny tryb życia.

•  Dostęp do dźwięku przez cały dzień.

•  Zabezpieczenie przed zgubieniem lub uszkodzeniem aparatów słuchowych.

•  Pewność i spokój.

Za pomocą klipsu przyczepiasz Oticon Safeline, do której dołączone są aparaty słuchowe, do kołnierzyka - zapobiegając ich zgubieniu lub uszkodzeniu. Mając pewność, że aparaty słuchowe są bezpieczne, możesz w pełni korzystać z ich wsparcia, do którego jesteś przyzwyczajony. Ubytek słuchu nie musi Cię ograniczać.

Miej wyostrzone zmysły w różnych sytuacjach

Gdy zdejmujesz aparaty słuchowe, odbierasz świat w ograniczony sposób. A przecież chcesz, by podczas aktywności, gdy oddajesz się swoim pasjom, wszystkie Twoje zmysły działały w pełni.

Oticon SafeLine to linka zabezpieczająca do aparatów słuchowych, dzięki której możesz używać je przez cały dzień.

Linka zabezpieczająca do aparatu słuchowego dla dzieci

Dzieci powinny być świadome swego otoczenia w każdej chwili. Potrzebują wszystkich zmysłów zwłaszcza, kiedy są aktywne: gdy bawią się na placu zabaw, grają w piłkę nożną z przyjaciółmi czy podczas szaleńczej gonitwy w lesie. Dzieci, które mają SafeLine, mogą angażować się w aktywności i zapomnieć o tym, że noszą aparaty słuchowe.

 

Linka zabezpieczająca do aparatu słuchowego dla dorosłych

Czy biegasz po boisku, czy chodzisz po górach, czy pokonujesz na rowerze górskim piaszczyste, błotniste trasy - kiedy słyszysz, odczuwasz większą radość z aktywności. Z SafeLine możesz cieszyć się każdą chwilą i nie musisz ciągle powtarzać sobie: "Uważaj na aparaty!".

 

Chciałbyś kupić linkę zabezpieczającą do aparatów słuchowych?

Znajdź najbliższy gabinet audioprotetyczny

Łatwe w użyciu

 • 1

  Załóż pętelki na aparaty słuchowe


 • 2

  Przymocuj klips SafeLine do kołnierzyka

 • 3

  Załóż aparaty słuchowe


Zmień życie na lepsze i zapomnij o zmartwieniach

SafeLine zmienia życie na lepsze zarówno dorosłym, jak i dzieciom, a nawet niemowlakom. Użytkownicy SafeLine nie muszą już wybierać między dostępem do dźwięków a ochroną niezbędnych aparatów słuchowych. Przymocowane przy pomocy SafeLine aparaty słuchowe dają pełny dostęp do dźwięków zapewniając możliwość uczestniczenia w aktywnościach.

Dzięki SafeLine nie trzeba już pamiętać o zachowaniu ostrożności podczas noszenia aparatów słuchowych. Ta linka do aparatów słuchowych zabezpiecza je, dzięki czemu możesz być bardziej otwarty, cieszyć się chwilą i oddawać swoim pasjom.

U mniej aktywnych użytkowników, używanie linki zabezpieczającej do aparatów słuchowych SafeLine może zapobiec ich zapodzianiu się lub zgubieniu.


Bezpieczne, łatwe w użyciu i wytrzymałe

Najwyższe standardy bezpieczeństwa zostały zachowane dzięki możliwości odczepienia się linki, co umożliwia bezpieczne ich rozpięcie przy pociągnięciu, po czym łatwo je znów ze sobą połączyć. To wyróżnia naszą propozycję od linek do aparatów słuchowych w stylu naszyjnika.

Linka zabezpieczająca SafeLine jest w pełni zgodny z międzynarodowymi przepisami oraz standardami dotyczącymi zabezpieczeń dla aparatów słuchowych. Wszystkie użyte materiały są hypoalergiczne oraz biozgodne. Klips na kołnierz w lince SafeLine łatwo się zapina i zapobiega przykleszczeniu palców.

*SafeLine jest kompatybilny ze wszystkimi modelami aparatów słuchowych z linii Oticon BTE, miniRITE oraz designRITE

 • Dlaczego słuch dziecka jest tak ważny?

  Dowiedz się, dlaczego w rozwoju dziecka słuch odgrywa tak duże znaczenie.

 • Znajdź ośrodek protetyki słuchu

  Specjalista protetyki słuchu zbada słuch i zaplanuje odpowiednie leczenie.

 • Aparaty słuchowe

  Aparaty słuchowe Oticon ułatwiają użytkownikom w pełni cieszyć się życiem - zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym.

 • Wsparcie dla rodziców

  Jako rodzic możesz wiele zrobić, aby sprawić, żeby życie dziecka stało się łatwiejsze.