Otwórz się na świat

Oticon Opn Play™ oferuje nastolatkom zaawansowane aparaty słuchowe i akcesoria. Dzięki stałemu dostępowi do dźwięku 360 stopni wokół możesz wiecej więcej w codziennych sytuacjach słuchowych. A dzięki Bluetooth Low Energy technology® możesz bezproblemowo łączyć aparaty z ulubionymi urządzeniami

Gdy siedzisz w kawiarni, spacerujesz lub rozmawiasz przez telefon, Oticon Opn Play w sposób ciągły dostarcza dokładne informacje o otaczających Cię dźwiękach. Ten mały i dyskretny aparat słuchowy jest na tyle szybki i dynamiczny, że wyłapie dźwięki mowy Twoich wszystkich znajomych, nawet jeśli będą rozmawiać jednocześnie.

Zobacz, w jaki sposób Oticon Opn Play może dopasować się do Twojego życia

Ekskluzywna technika Oticon Opn Play zapewnia naturalny dźwięk 360 stopni, nawet w trudnym i głośnym otoczeniu. Dzięki temu możesz rozpoznać, skąd dochodzi mowa i dźwięki. Ta technika pomaga w odróżniami dźwięków. Pomaga odróżnić mowę od hałasu. Pomaga także zrozumieć mowę, gdy rozmawia ze sobą wiele osób.

  • Koncentrują się na jednym mówcy, wytłumiając głosy pozostałych.
  • Otwiera otoczenie dźwiękowe, aby można było usłyszeć wielu rozmówców.

Oticon Opn Play to bardzo dyskretne, małe aparaty słuchowe, które dostępne są w wielu kolorach. Możesz je dopasować do swojego koloru skóry lub włosów alebo do noszonych akcesoriów. Mimo, że nie da się ich całkowice schować, można jest tak umieścić, że niewiele osób je dostrzeże.

Zobacz opcje modeli aparatów słuchowych

Twoje aparaty słuchowe mogą działać jak słuchawki

Rozmowy przez telefon, słuchanie Spotify czy oglądanie YouTube – wszystko to jest proste z aparatami Oticon Opn Play. Ponieważ są to aparaty słuchowe z Bluetooth Low Energy, możesz przesyłać strumieniowo wysokiej jakości dźwięk stereo z telefonu komórkowego, tabletu lub innych urządzeń – aparaty słuchowe Oticon Opn Play działają wtedy jak bezprzewodowe słuchawki.

Poznaj opcje łączności

Rozmowy bez konieczności angażowania rąk ORAZ zdalny mikrofon

Aparaty słuchowe Opn Play po połączeniu z ConnectClip stają się zestawem słuchawkowym, który można obsługiwać bez angażowania rąk

ConnectClip to eleganckie urządzenie przesyłające strumieniowo rozmowy telefoniczne do obydwu aparatów słuchowych z dowolnego nowoczesnego telefonu komórkowego – a to dzięki technice Bluetooth® low energy.

W trybie zdalnego mikrofonu ConnectClip przesyła strumieniowo mowę bezprzewodowo nawet z odległości 20 metrów. Wystarczy przypiąć urządzenie do koszulki osoby, którą chcesz usłyszeć. Nie musisz już siedzieć w pierwszej ławce, aby dobrze słyszeć. Łatwiej będzie Ci także usłyszeć trenera na boisku sportowym.

Dowiedz się, jakie możliwości oferuje ConnectClip


ON App

Aplikacja do aparatu słuchowego zwiększająca możliwości

Aplikacja Oticon ON App daje możliwość zyskania łatwego i dyskretnego sterowania aparatami słuchowymi. Możesz dostosować głośność, zmienić programy i kontrolować połączenia z innymi urządzeniami, takimi jak telewizory i komputery. Aplikacja oferuje także przydatną funkcję „Znajdź moje aparaty słuchowe”.

W aplikacji Oticon ON możesz także włączyć OpenSound Booster, aby uzyskać jeszcze wsparcie i słyszeć wyraźnie w bardzo głośnych środowiskach.

Aplikacja Oticon ON App to aplikacja dla aparatów słuchowych na telefon iPhone i urządzenia z systemem Android.

Dowiedz się więcej o aplikacji Oticon ON

Aparaty słuchowe mogą dyskretnie poinformować Cię, gdy Twój ulubiony zespół strzeli gola!

Oticon Opn Play to pierwsze aparaty słuchowe dla dzieci z możliwością łączności z Internetem. Za pomocą aplikacji ON możesz stworzyć własne połączenia z innymi urządzeniami połączonymi z Internetem. Używa usługę IFTTT (IF This Then That), dzięki której można łatwo stworzyć własne połączenia. Czy chcesz otrzymywać wiadomości tekstowe informujące o niskim poziomie baterii? Lub dyskretny komunikat dźwiękowy, gdy otrzymasz wiadomość SMS? Możliwości są nieograniczone.

Poznaj jakie mają możliwości aparaty słuchowe z łącznością z Internetem

Doładuj aparaty słuchowe w nocy

Oticon Opn Play dostępne są jako aparaty słuchowe z możliwością ładowania. Więc teraz, za każdym razem, gdy obudzisz się rano, Twoje aparaty będą gotowe do użycia przez cały dzień.
Zaawansowana technologia akumulatora litowo-jonowego umożliwia wygodne korzystanie z aparatu słuchowego przez cały dzień, w tym także strumieniowe przesyłanie dzięki Bluetooth Low Energy*.

Poznaj aparaty słuchowe Oticon z możliwością ładowania

*Wydajność akumulatora litowo-jonowego różni się w zależności od ubytku słuchu, stylu życia i przesyłania strumieniowego.

Znajdź protetyka słuchu w okolicy

Możesz porozmawiać o Oticon Opn Play z protetykiem słuchu oferującym produkty Oticon w Twojej okolicy.

Znajdź gabinet protetyki słuchu

*Kompatybilność

Oticon Opn i aplikacja Oticon ON są kompatybilne z urządzeniami iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro 9,7 cala, iPad Pro 12,9 cala, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. generacji), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini oraz iPod touch (5. i 6. generacji). Urządzenia muszą pracować pod kontrolą iOS 9.3 lub nowszej wersji. Aplikacja działa również na Apple Watch. Podczas pobierania aplikacji Oticon ON na iPad, należy szukać aplikacji na iPhone w App Store.

Aplikacja Oticon ON jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android™ 6.0 Marshmallow lub nowszą wersją.

W urządzeniach obsługiwanych przez Android niektóre funkcje wymagają urządzenia ConnectClip, który będzie dostępny w drugiej połowie 2017 roku.