Otwórz się na świat

Oticon Opn™  to zaawansowane rozwiązanie techniczne dla nastolatków. Opn daje Ci dostęp do przestrzeni akustycznej 360° i pozwala słyszeć ważne dźwięki dookoła, aby nic nie umykało podczas rozmów. Opn zapewnia Ci narzędzia, dzięki którym zyskujesz pewność siebie, aby w pełni uczestniczyć w codziennych sytuacjach. Jako pierwszy na świecie aparat słuchowy z dostępem do Internetu Opn płynnie łączy się z Twoimi ulubionymi urządzeniami otwierając przed Tobą świat nowych możliwości.

Bez względu na to, czy siedzisz w kawiarni, spacerujesz czy rozmawiasz przez telefon, Oticon Opn nieustannie dostarcza Ci precyzyjnych informacji na temat otaczających Cię dźwięków. Ten mały i dyskretny aparat słuchowy jest tak szybki, że z łatwością nadążysz za rozmowami znajmych, nawet jeśli wielu z nich mówi jednocześnie. Pozwalając słyszeć więcej, Opn pomaga Ci pewniej uczestniczyć w rozmowach.

Dowiedz się, jak Oticon Opn może dopasować się do Twojego stylu życia

Oticon Opn™ wykorzystuje przełomową technikę dającą Ci dostęp do naturalnie brzmiących dźwięków w zakresie 360°, nawet w trudnym, głośnym otoczeniu. Dzięki temu łatwiej Ci określić, skąd dochodzą dane dźwięki, rozpoznawać je, odróżniać hałas od mowy i słyszeć wiele osób jednocześnie.

Bez względu na to, czy zawsze miałeś ubytek słuchu, czy od niedawna borykasz się z tą dolegliwością, prawdopodobnie zauważyłeś, jak ogranicza Cię ona w różnych sytuacjach. Oticon Opn pomaga Ci pokonywać wiele ograniczeń, ponieważ jest wydajny, dyskretny i ma stałą łaczność. 

 

 

 

Ciesz się muzyką, głośną zabawą w klubach i spotkaniami w restauracjach, tak jak Twoi znajomi.

 

 

 

Czy inni będą widzieć aparat słuchowy Oticon Opn?

 

 

Słysz wyraźnie rozmowy i nie bój się w nich uczestniczyć.

 

 

Ciesz się oglądaniem filmów i telewizji słysząc wszystkie dialogi.

 

 

Łącz się bezprzewodowo ze swoim telefonem, tabletem i komputerem*.

 

 

Sterowanie za pomocą aplikacji = dyskretna regulacja aparatów.

Oticon Opn to niewielki, bardzo dyskretny aparat słuchowy dostępny w wielu kolorach. Możesz wybrać obudowę dopasowaną do odcienia Twoich włosów lub skóry, jeśli chcesz, by rozwiązanie było bardziej dyskretne, albo kontrastową, by aparat stał się jednym z noszonych przez Ciebie dodatków. Chociaż Opn nie jest zupełnie niewidoczny, może być tak dobrany, żeby nie rzucał się w oczy. 

Zobacz dostępne warianty kolorystyczne aparatów słuchowych

Płynnie łącz się ze swoimi urządzeniami*

Rozmawianie przez telefon, słuchanie muzyki na Spotify, oglądanie filmów na YouTube... - z Oticon Opn wszystkie te czynności są łatwe. Dzięki wbudowanej w Opn łączości Bluetooth, możesz przesyłać do aparatów dźwięk doskonałej jakości bezpośrednio ze swojego telefonu, tabletu, słuchawek bezprzewodowych i innych urządzeń.

Dowiedz się więcej o łączności w Oticon Opn

Aplikacja do aparatu słuchowego

Używając aplikacji mobilnej możesz dyskretnie dostosować głośność i przełączać programy aparatów Oticon Opn. Aplikacja Oticon ON umożliwia również przesyłanie dźwięków bezpośrednio do telefonu lub tabletu niezależnie od tego czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy, czy prowadzisz rozmowę telefoniczną. Za pośrednictwem aplikacji łączysz się także z innymi urządzeniami, na przykład telewizorem, korzystając z nadajnika Bluetooth.

Aplikacja Oticon ON dostępna jest zarówno dla urządzeń iPhone, jak i urządzeń z systemem Android.*

Dowiedz się więcej o aplikacji Oticon ON

Aparaty słuchowe mogą dyskretnie informować, gdy Twoja drużyna strzeli gola!

Oticon Opn to pierwszy na świecie aparat słuchowy z dostępem do Internetu. Za pomocą aplikacji mobilnej możesz tworzyć własne połączenia z innymi urządzeniami podłączonymi do Internetu. Aplikacja wykorzystuje sieć IFTTT (If This Than That), która pozwala Ci łatwo skonfigurować dowolne połączenie. Chcesz otrzymywać powiadomienie tekstowe, gdy poziom baterii jest niski? A może wolisz usłyszeć sygnał dźwiękowy, gdy dostaniesz sms? Możliwości są nieskończone.

Odkryj jakie możliwości daje Ci aparat słuchowy z dostępem do Internetu

To nasz mózg słyszy, nie uszy, dlatego tak ważne jest, aby zapewnić mu jak najwięcej informacji o otoczeniu akustycznym. To mózg nadaje dźwiękom znaczenie. Gdy masz ubytek słuchu, umyka Ci wiele ważnych dźwięków, które pomagają mózgowi w nauce i rozwoju. Z tego powodu musi pracować ciężej. Im głębszy ubytek słuchu, tym więcej wysiłku potrzeba, aby nadać dźwiękom znaczenie. To tak jak z maratonem - im więcej dajesz z siebie, tym bardziej jesteś zmęczony. Im intensywniej (ze względu na ubytek słuchu) pracuje Twój mózg, tym więcej energii Cię to kosztuje. Jak widać, słyszenie to tak naprawdę myślenie, a rozumienie mowy wymaga wysiłku.

W okresie edukacji szkolnej i rozwoju poznawczego Twój mózg potrzebuje tak dużo przydatnych informacji, jak to tylko możliwe. Jeżeli masz ubytek słuchu, musimy jak najwierniej odtworzyć Twoje naturalne otoczenie akustyczne i zapewnić Twojemu mózgowi optymalne warunki do słyszenia. To wszystko jest możliwe z Opn. 

Dowiedz się więcej o funkcji naszego mózgu w procesie słyszenia

  • Dyskretne aparaty słuchowe z możliwością sterowania za pomocą aplikacji*
  • Szybkie i dokładne, umożliwiające słyszenie wielu rozmówców w zakresie 360°
  • Pomagają określić, skąd dochodzą dźwięki
  • Zapewniają dobre słyszenie w dynamicznych i głośnych środowiskach, np. na koncertach czy w kinie
  • Umożliwiają zaawansowaną, bezprzewodową łączność z ulubionymi urządzeniami*
  • Są dostępne w dyskretnych modelach wewnątrzusznych, również IIC (niewidoczne w przewodzie)

Umów się na wizytę, aby je wypróbować

*Działanie i dostępność funkcji różni się w zależności od modelu aparatu słuchowego i zaleceń

*Kompatybilność

Oticon Opn i aplikacja Oticon ON są kompatybilne z urządzeniami iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro 9,7 cala, iPad Pro 12,9 cala, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. generacji), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini oraz iPod touch (5. i 6. generacji). Urządzenia muszą pracować pod kontrolą iOS 9.3 lub nowszej wersji. Aplikacja działa również na Apple Watch. Podczas pobierania aplikacji Oticon ON na iPad, należy szukać aplikacji na iPhone w App Store.

Aplikacja Oticon ON jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android™ 6.0 Marshmallow lub nowszą wersją.

W urządzeniach obsługiwanych przez Android niektóre funkcje wymagają urządzenia ConnectClip, który będzie dostępny w drugiej połowie 2017 roku.