W celu uzyskania bogatszego, bardziej
istotnego
środowiska akustycznego

aparaty słuchowe Oticon Opn S są oparte na platformie Velox S™.

Czy chcesz zobaczyć naszą najnowszą platformę aparatów słuchowych Polaris™?

Velox S to ulepszona nasza poprzednia platforma Velox™:

 

 • Większa ilość pamięci pozwalająca wprowadzać przełomowe ulepszenia do platformy Velox
 • Nowe detektory monitorujące zmiany w środowisku akustycznym 56 000 razy na sekundę i umożliwiając wykorzystanie pełnego potencjału rozwiązania OpenSound Optimizer™
 • Nowe algorytmy przetwarzania sygnału do dynamicznego zarządzania sprzężeniem zwrotnym
 • Nowy poziom automatyzacji, na którym opiera się zaktualizowane rozwiązanie OpenSound Navigator™
 • Konstrukcja stworzona, by zoptymalizować wydajność akumulatorów

OpenSound Optimizer™

OpenSound Optimizer analizuje wzmocniony dźwięk 56 000 razy na sekundę, przez co może aktywnie wykrywać i zapobiegać sprzężeniu zwrotnemu, zanim się rozwinie.
A dzięki możliwości wzmocnienia mowy nawet o sześć dodatkowych dB w dopasowaniu otwartym, aparat słuchowy Oticon Opn S może dostarczyć mózgowi do 30% więcej szczegółów mowy.*

Dowiedz się więcej na temat rozwiązania OpenSound Navigator

*Przy zalecanych ustawieniach zgodnych z najlepszymi praktykami

Dwa systemy łączności w jednym aparacie słuchowym

Ciesz się z bezpośredniej bezprzewodowej łączności z urządzeniami bez utraty jakości dźwięku.

Dzięki TwinLink™ w jednym aparacie słuchowym funkcjonują dwa systemy łączności. Jeden system umożliwia komunikację między dwoma aparatami słuchowymi i wspiera orientację w przestrzeni, by użytkownik mógł rozpoznać, skąd dochodzą dźwięki. Drugi system łączności umożliwia bezprzewodowe połączenie z takimi urządzeniami zewnętrznymi, jak iPhone®, inne smartfony, telewizory, komputery i inne.

Zaletami obydwu systemów jest to, że zyskujemy możliwość lepszego słyszenia i łączności przy niskim poborze mocy.

Zobacz, jak to działa

Słysz lepiej, pamiętaj więcej, przy mniejszym wysiłku

OpenSound Navigator™ doskonale radzi sobie z mową dochodzącą z wielu kierunków. Jest to możliwe dzięki nowej rewolucyjnej technice Multiple Speaker Access Technology (MSAT), która daje dostęp do głosów wielu mówców w dynamicznych środowiskach.

Tradycyjna technika koncentruje się jednym mówcy, wyciszając pozostałe dźwięki. OpenSound Navigator skanuje środowisko akustyczne 360º wokół ponad 100 razy na sekundę, aby rozpoznać hałas i oddzielić go od mowy.

OpenSound Navigator zapewnia pełną, bardziej zrównoważoną przestrzeń akustyczną i ułatwia użytkownikowi rozumienie mowy nawet w złożonych, dynamicznych środowiskach, pozwalając jednocześnie zachować energię umysłową.

Tinnitus SoundSupport™

Szeroka gama dźwięków łagodzących, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdej osobie posiadającej szumy uszne.

Tinnitus SoundSupport można włączyć w aparatach słuchowych Bluetooth® firmy Oticon. Zintegrowany generator dźwięków oferuje różne rodzaje dźwięków, m.in. dźwięki szerokopasmowe (dostosowane do audiogramu, szum biały, różowy i czerwony) oraz szum oceanu.

Tinnitus SoundSupport został stworzony tak, aby dopasowanie go było tak proste i szybkie, jak to tylko możliwe, oferując jednocześnie pacjentom w pełni indywidualne leczenie. Pacjenci mogą regulować poziom głośności dźwięków łagodzących bezpośrednio w aparacie słuchowym lub za pomocą aplikacji Oticon ON.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu Tinnitus SoundSupport™


Nadążaj za rozmowami ze Speech RescueTM

Brak wysokotonowych dźwięków, takich jak spółgłoski „s” lub „f” może utrudniać rozumienie mowy.

Ponieważ wiele osób cierpiących na ubytek słuchu nie słyszy dźwięków o wysokich częstotliwościach, Speech Rescue LX obniża częstotliwość wysokotonowych dźwięków. Umożliwia to dostęp do dźwięków, które nie byłyby słyszane, poprawiając tym samym rozumienie mowy.

Przeczytaj raport

Czuj się pewnie podczas prowadzenia rozmów

Czuj się swobodnie, nawet w trudnym środowisku akustycznym. Lokalizuj, nadążaj i przenoś uwagę na te dźwięki, które chcesz słyszeć.

Spatial Sound™ LX utrzymuje międzyuszne różnice natężenia, więc użytkownik ma lepszą orientację w zakresie lokalizacji i kierunku dźwięków w otoczeniu. Bardziej dokładna orientacja przestrzenna pomaga rozpoznać, skąd dochodzi dźwięk, aby użytkownik mógł reagować naturalnie na otaczające dźwięki.

Zobacz, jak to działa

Spersonalizowany specjalnie dla Ciebie

Dźwięk taki, jak chcesz go słyszeć.

YouMatic™ LX umożliwia dostosowanie sposobu, w jaki doświadczasz otwartego świata dźwięków do Twoich potrzeb i upodobań. Ciesz się większą liczbą szczegółów oraz wysoką jakością dźwięku, dostosowanego do sposobu, w jaki chcesz słyszeć.

Zobacz, jak to działa

Lepsze rozumienie, nawet w głośnym otoczeniu

Nadążaj za rozmowami w wymagających środowiskach akustycznych.

Speech Guard™ LX zachowuje wyraźny, przejrzysty dźwięk i szczegóły mowy, aby zapewnić lepsze rozumienie mowy w hałasie. Nadążaj za rozmowami – za tymi cichymi i głośnymi, przy mniejszym wysiłku, nawet gdy wiele osób mówi właśnie do Ciebie.

Zobacz, jak to działa

Lepsze rozumienie cichej mowy

Lepsze rozumienie cichej mowy nawet do 20% bez zwiększania głośności.

Ciche dźwięki występujące w 70% sytuacji i rozmów są często niesłyszalne dla osób z ubytkiem słuchu. Funkcja Soft Speech Booster LX sprawia, że ciche dźwięki stają się słyszalne i poprawia rozumienie mowy nawet nawet o 20%.

Zobacz, jak to działa

Lepszy dźwięk, mniej zakłóceń

Bogatsze wrażenia dźwiękowe, zwłaszcza podczas słuchania muzyki lub rozmów w głośnym otoczeniu.

Większość aparatów słuchowych nie radzi sobie z bardzo głośnymi dźwiękami, które pojawiają się, kiedy słuchasz muzyki lub rozmawiasz z przyjaciółmi w hałaśliwym, dynamicznym otoczeniu (np. na przyjęciu lub imprezie sportowej).  Clear Dynamics zwiększa zakres dynamiki sygnału wejściowego, abyś mógł cieszyć się lepszą jakością dźwięku bez zakłóceń nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Zobacz, jak to działa

Komfort słuchania na zewnątrz

Skuteczna eliminacja hałasu wywołanego przez wiatr - nawet między słowami.

Ciesz się czasem spędzanym na zewnątrz i rozmowami prowadzonymi w otwartej przestrzeni! Menedżer szumu wiatru chroni przed dyskomfortem. Analizuje środowisko 500 razy na sekundę, aby błyskawicznie wykrywać i tłumić hałas wywołany przez wiatr. Poprawia komfort słuchania także w wietrzne dni.

Zobacz, jak to działa

 • Lepsza łączność

  Możesz korzystać z aparatów słuchowych jako z zestawu słuchawkowego stereo podczas rozmów telefonicznych lub odbierać muzykę bezpośrednio z nich.

 • BrainHearing

  Mózg jest najważniejszy w procesie słyszenia. Zobacz dlaczego.

 • Pobieranie materiałów i wsparcie

  Dowiedz się jak konserwować i czyścić aparaty słuchowe, ustawiać akcesoria bezprzewodowe i więcej.

 • Znajdź protetyka słuchu

  Audioprotetyk zbada Twój słuch i doradzi odpowiednie postepowanie.