Dla bogatszej, wyraźniejszej przestrzeni aktustycznej

Oticon Opn™pracuje na nowej platformie Velox™. Ten niewielki, ale pełen mocy czip zapewnia ultraszybką, precyzyjną analizę i przetwarzanie dźwięku, aby wspomagać mózg w nadawaniu znaczenia dźwiękom.

64 pasma częstotliwości zapewniają wyraźne i precyzyjne przetwarzanie dźwięku oraz umożliwiają odróżnianie mowy od hałasu.

Velox skanuje środowisko ponad 100 razy na sekundę i wykonuje ponad 1,2 mld operacji na sekundę. Jest wystarczająco szybki, aby śledzić dynamiczne rozmowy z wieloma osobami w hałaśliwym otoczeniu, dzięki czemu możesz lokalizować dźwięki, nadążać za rozmową  i koncentrować się na tym, co rzeczywiście chcesz słyszeć.

Dwa systemy komunikacji w jednym urządzeniu

Proste, bezpośrednie połączenia bezprzewodowe z urządzeniami zewnętrznymi bez obniżania jakości dźwięku.

Dzięki TwinLink™ po raz pierwszy dwa osobne systemy komunikacji funkcjonują w jednym urządzeniu. Jeden system umożliwia komunikowanie się obu aparatów słuchowych, aby lepiej przestrzennie odbierać otoczenie akustyczne, dzięki czemu możesz lokalizować, skąd dochodzą dźwięki. Drugi z systemów umożliwia bezprzewodową komunikację z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak iPhone®, smartfon, telewizor, komputer i innymi.

Korzystasz z atutów obu systemów - lepszego słyszenia i prostej łączności przy małym zużyciu baterii.

Zobacz, jak to działa

Słyszysz lepiej i więcej zapamiętujesz przy mniejszym wysiłku

OpenSound Navigator™ doskonale radzi sobie z wieloma źródłami mowy i hałasu, dzięki czemu możesz się koncentrować na rozmowie i interakcji z ludźmi wokół oraz skupiać uwagę na tym co chcesz słyszeć.

Tradycyjne rozwiązania techniczne wykorzystywane w aparatach słuchowych koncentrują się na jednym rozmówcy, znajdującym się przed Tobą i zamykają się na pozostałe dźwięki. OpenSound Navigator skanuje otoczenie 100 razy na sekundę, aby analizować i równoważyć każdy z dźwięków indywidualnie, dzięki czemu dźwięki stają się słyszalne, ale nie uciążliwe, a Ty możesz cieszyć się bardziej naturalnym i pełniejszym otoczeniem dźwiękowym.

Tinnitus SoundSupport™

Wszystkie aparaty słuchowe Oticon Opn posiadają funkcję łagodzenia szumów usznych.

Ten sprawdzony generator dźwięków jest teraz zintegrowany z aparatami słuchowymi Oticon Opn. Te najnowocześniejsze aparaty słuchowe udostępniają szeroką gamę dźwięków łagodzących szumy uszne, które są dynamiczne, a jednocześnie kojące — łącznie z dźwiękami szerokopasmowymi (szum biały, różowy i czerwony)i naturalnymi, na przykład dźwięk oceanu. Ponadto, możliwa jest dyskretna regulacja dźwięków przez telefon iPhone lub telefon z systemem Android.

Dowiedz się więcej o Tinnitus SoundSupport™


Lepsze rozumienie mowy z techniką Speech RescueTM

Niewychwytywanie głosek o wysokiej częstotliwości (na przykład głoski „s” lub „f” ma wpływ na rozumienie mowy.

Ponieważ wiele osób z niedosłuchem ma problemy ze słyszeniem właśnie dźwięków o wysokich częstotliwościach, technika Speech Rescue LX obniża wysokie częstotliwości, dając dostęp do większej ilości słyszanych dźwięków, poprawiąjąc rozumienie mowy.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Oticon

Miej kontrolę nad rozmowami

Poczuj komfort w trudnych warunkach akustycznych. Lokalizuj i śledź dźwięki, przenos uwagę na te, które chcesz słyszeć.

Spatial Sound™ LX zachowuje naturalne różnice natężenia w obojgu uszach, co pozwala lepiej orientować się w przestrzeni akustycznej, określając lokalizację dźwięków w otoczeniu. Lepsze przestrzenne postrzeganie dźwięku pomaga Ci rozpoznać, skąd dochodzi dźwięk, dzięki czemu możesz w bardziej naturalny sposób prowadzić rozmowy i reagować na inne dźwięki wokół.

Zobacz, jak to działa

Spersonalizowany specjalnie dla Ciebie

Dźwięk taki, jak chcesz go słyszeć.

YouMatic™ LX umożliwia dostosowanie sposobu, w jaki doświadczasz otwartego świata dźwięków do Twoich potrzeb i upodobań. Ciesz się większą liczbą szczegółów oraz wysoką jakością dźwięku, dostosowanego do sposobu, w jaki chcesz słyszeć.

Zobacz, jak to działa

Lepsze rozumienie mowy nawet w głośnym otoczeniu

Nadążaj za rozmowami w trudnych warunkach akustycznych

Speech Guard™ LX zachowuje wyraźny dźwięk i szczegóły mowy, dzięki czemu łatwiej Ci rozumieć w hałaśliwym otoczeniu. Możesz nadążać i uczestniczyć w rozmowach – tak cichych, jak i głośnych – przy mniejszym wysiłku, nawet gdy dzielisz uwagę między kilkoro rozmówców.

Zobacz, jak to działa

Lepsze rozumienie cichej mowy

Lepsze rozumienie cichej mowy nawet do 20% bez zwiększania głośności.

Ciche dźwięki występujące w 70% sytuacji i rozmów są często niesłyszalne dla osób z ubytkiem słuchu. Funkcja Soft Speech Booster LX sprawia, że ciche dźwięki stają się słyszalne i poprawia rozumienie mowy nawet nawet o 20%.

Zobacz, jak to działa

Lepszy dźwięk, mniej zakłóceń

Bogatsze wrażenia dźwiękowe, zwłaszcza podczas słuchania muzyki lub rozmów w głośnym otoczeniu.

Większość aparatów słuchowych nie radzi sobie z bardzo głośnymi dźwiękami, które pojawiają się, kiedy słuchasz muzyki lub rozmawiasz z przyjaciółmi w hałaśliwym, dynamicznym otoczeniu (np. na przyjęciu lub imprezie sportowej).  Clear Dynamics zwiększa zakres dynamiki sygnału wejściowego, abyś mógł cieszyć się lepszą jakością dźwięku bez zakłóceń nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Zobacz, jak to działa

Komfort słuchania na zewnątrz

Skuteczna eliminacja hałasu wywołanego przez wiatr - nawet między słowami.

Ciesz się czasem spędzanym na zewnątrz i rozmowami prowadzonymi w otwartej przestrzeni! Menedżer szumu wiatru chroni przed dyskomfortem. Analizuje środowisko 500 razy na sekundę, aby błyskawicznie wykrywać i tłumić hałas wywołany przez wiatr. Poprawia komfort słuchania także w wietrzne dni.

Zobacz, jak to działa

Wyrazisty dźwięk bez trosk

Ciesz się czystszym dźwiękiem bez obaw o irytujące gwizdy czy piski także w trudnych codziennych sytuacjach, np gdy obejmujesz kogoś na powitanie.

Tarcza antysprzężeniowa LX stale monitoruje otoczenie i natychmiast reaguje, aby wytłumić irytujące piski i gwizdy. Cieszysz się czystszym dźwiękiem i nie musisz martwić się krępującymi piskami- możesz śmiało się przytulać!

Zobacz, jak to działa

 • Lepsza łączność

  Możesz korzystać z aparatów słuchowych jako z zestawu słuchawkowego stereo podczas rozmów telefonicznych lub odbierać muzykę bezpośrednio z nich.

 • BrainHearing

  Mózg jest najważniejszy w procesie słyszenia. Zobacz dlaczego.

 • Pobieranie materiałów i wsparcie

  Dowiedz się jak konserwować i czyścić aparaty słuchowe, ustawiać akcesoria bezprzewodowe i więcej.

 • Znajdź protetyka słuchu

  Audioprotetyk zbada Twój słuch i doradzi odpowiednie postepowanie.