Świat dźwięków stanie się
bogatszy
i bardziej wyrazisty

Najnowsze aparaty słuchowe Oticon są oparte na nowej platformie Velox S™.
Nasza najszybsza, najbardziej zaawansowana platforma jaką do tej pory stworzyliśmy, by zmieniać życie użytkowników.

Nowa Velox S – najbardziej zaawansowana i najskuteczniejsza platforma Oticon

 

 • Przełomowe usprawnienie platformy Velox jest możliwe dzięki zwiększeniu pamięci.
 • Nowe detektory monitorują zmiany w środowisku akustycznym, dokonują 56 000 pomiarów na sekundę monitorując środowisko akustyczne umożliwiając technice OpenSound Optimizer
 • stworzenie nowego algorytmu przetwarzania sygnału proaktywnie zapobiegającemu sprzężeniu
 • nowy dodatkowy stopień regulacji w zaktualizowanym OpenSound Navigator™
 • stworzony, by zoptymalizować wydajność akumulatorów

Dwa systemy łączności w jednym aparacie słuchowym

Ciesz się z bezpośredniej bezprzewodowej łączności z urządzeniami bez utraty jakości dźwięku.

Dzięki TwinLink™ w jednym aparacie słuchowym funkcjonują dwa systemy łączności. Jeden system umożliwia komunikację między dwoma aparatami słuchowymi i wspiera orientację w przestrzeni, by użytkownik mógł rozpoznać, skąd dochodzą dźwięki. Drugi system łączności umożliwia bezprzewodowe połączenie z takimi urządzeniami zewnętrznymi, jak iPhone®, inne smartfony, telewizory, komputery i inne.

Zaletami obydwu systemów jest to, że zyskujemy możliwość lepszego słyszenia i łączności przy niskim poborze mocy.

Zobacz, jak to działa

Słysz lepiej, pamiętaj więcej, przy mniejszym wysiłku

OpenSound Navigator™ doskonale radzi sobie z mową dochodzącą z wielu kierunków. Jest to możliwe dzięki nowej rewolucyjnej technice Multiple Speaker Access Technology (MSAT), która daje dostęp do głosów wielu mówców w dynamicznych środowiskach.

Tradycyjna technika koncentruje się jednym mówcy, wyciszając pozostałe dźwięki. OpenSound Navigator skanuje środowisko akustyczne 360º wokół ponad 100 razy na sekundę, aby rozpoznać hałas i oddzielić go od mowy.

OpenSound Navigator zapewnia pełną, bardziej zrównoważoną przestrzeń akustyczną i ułatwia użytkownikowi rozumienie mowy nawet w złożonych, dynamicznych środowiskach, pozwalając jednocześnie zachować energię umysłową.

Tinnitus SoundSupport™

Duży wybór dźwięków spełniających potrzeby osób posiadające szumy uszne

W najnowszych aparatach słuchowych Oticon możesz włączyć Tinnitus SoundSupport. Zintegrowany generator dźwięków oferuje szeroką gamę dźwięków, w tym dźwięki szerokopasmowe (ukształtowane do audiogramu, biały, różowy i czerwony) oraz dźwięki imitujące szum oceanu.

Tinnitus SoundSupport ma na celu usprawnienie procesu dopasowania, a jednocześnie zapewnienie pacjentowi indywidualnego podejścia – terapii dostosowanej do jego potrzeb. Pacjent może regulować głośność dźwięków przynoszących ulgę przyciskiem aparatu słuchowego lub za pomocą aplikacji Oticon ON.

Dowiedz się więcej o Tinnitus SoundSupport™


Nadążaj za rozmowami ze Speech RescueTM

Brak wysokotonowych dźwięków, takich jak spółgłoski „s” lub „f” może utrudniać rozumienie mowy.

Ponieważ wiele osób cierpiących na ubytek słuchu nie słyszy dźwięków o wysokich częstotliwościach, Speech Rescue LX obniża częstotliwość wysokotonowych dźwięków. Umożliwia to dostęp do dźwięków, które nie byłyby słyszane, poprawiając tym samym rozumienie mowy.

Przeczytaj raport

Czuj się pewnie podczas prowadzenia rozmów

Czuj się swobodnie, nawet w trudnym środowisku akustycznym. Lokalizuj, nadążaj i przenoś uwagę na te dźwięki, które chcesz słyszeć.

Spatial Sound™ LX utrzymuje międzyuszne różnice natężenia, więc użytkownik ma lepszą orientację w zakresie lokalizacji i kierunku dźwięków w otoczeniu. Bardziej dokładna orientacja przestrzenna pomaga rozpoznać, skąd dochodzi dźwięk, aby użytkownik mógł reagować naturalnie na otaczające dźwięki.

Zobacz, jak to działa

Spersonalizowany specjalnie dla Ciebie

Dźwięk taki, jak chcesz go słyszeć.

YouMatic™ LX umożliwia dostosowanie sposobu, w jaki doświadczasz otwartego świata dźwięków do Twoich potrzeb i upodobań. Ciesz się większą liczbą szczegółów oraz wysoką jakością dźwięku, dostosowanego do sposobu, w jaki chcesz słyszeć.

Zobacz, jak to działa

Lepsze rozumienie, nawet w głośnym otoczeniu

Nadążaj za rozmowami w wymagających środowiskach akustycznych.

Speech Guard™ LX zachowuje wyraźny, przejrzysty dźwięk i szczegóły mowy, aby zapewnić lepsze rozumienie mowy w hałasie. Nadążaj za rozmowami – za tymi cichymi i głośnymi, przy mniejszym wysiłku, nawet gdy wiele osób mówi właśnie do Ciebie.

Zobacz, jak to działa

Lepsze rozumienie cichej mowy

Lepsze rozumienie cichej mowy nawet do 20% bez zwiększania głośności.

Ciche dźwięki występujące w 70% sytuacji i rozmów są często niesłyszalne dla osób z ubytkiem słuchu. Funkcja Soft Speech Booster LX sprawia, że ciche dźwięki stają się słyszalne i poprawia rozumienie mowy nawet nawet o 20%.

Zobacz, jak to działa

Lepszy dźwięk, mniej zakłóceń

Bogatsze wrażenia dźwiękowe, zwłaszcza podczas słuchania muzyki lub rozmów w głośnym otoczeniu.

Większość aparatów słuchowych nie radzi sobie z bardzo głośnymi dźwiękami, które pojawiają się, kiedy słuchasz muzyki lub rozmawiasz z przyjaciółmi w hałaśliwym, dynamicznym otoczeniu (np. na przyjęciu lub imprezie sportowej).  Clear Dynamics zwiększa zakres dynamiki sygnału wejściowego, abyś mógł cieszyć się lepszą jakością dźwięku bez zakłóceń nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Zobacz, jak to działa

Komfort słuchania na zewnątrz

Skuteczna eliminacja hałasu wywołanego przez wiatr - nawet między słowami.

Ciesz się czasem spędzanym na zewnątrz i rozmowami prowadzonymi w otwartej przestrzeni! Menedżer szumu wiatru chroni przed dyskomfortem. Analizuje środowisko 500 razy na sekundę, aby błyskawicznie wykrywać i tłumić hałas wywołany przez wiatr. Poprawia komfort słuchania także w wietrzne dni.

Zobacz, jak to działa

 • Lepsza łączność

  Możesz korzystać z aparatów słuchowych jako z zestawu słuchawkowego stereo podczas rozmów telefonicznych lub odbierać muzykę bezpośrednio z nich.

 • BrainHearing

  Mózg jest najważniejszy w procesie słyszenia. Zobacz dlaczego.

 • Pobieranie materiałów i wsparcie

  Dowiedz się jak konserwować i czyścić aparaty słuchowe, ustawiać akcesoria bezprzewodowe i więcej.

 • Znajdź protetyka słuchu

  Audioprotetyk zbada Twój słuch i doradzi odpowiednie postepowanie.