Konsultacje

Lepsze poradnictwo dzięki naszym interaktywnym rozwiązaniom

Oticon Counselling łączy najlepsze praktyki dzisiejszych najbardziej skutecznych protetyków słuchu z szerokim doświadczenie firmy Oticon, dzięki najwyższemu poziomowi interaktywnych rozwiązań w zakresie poradnictwa.

W przypadku konieczności poszerzenia poradnictwa i procesu rehabilitacji pomocne będzie narzędzie Oticon Counselling. Jest to interaktywna aplikacja, która pomoże w określeniu realistycznych celów dla optymalnej satysfakcji klienta. Narzędzie Oticon Counselling wspierają motywację klientów i ich krewnych oraz naświetlają szczegóły na temat korzyści ze stosowania aparatów słuchowych.

Skorzystaj z doradztwa firmy Oticon poprzez Oticon Counselling

Narzędzie Oticon Counselling działa na komputerze oraz na iPadzie. Można je pobrać tutaj.

Wymogi systemowe – PC
Do korzystania z Oticon Counselling konieczny jest komputer z nowszym oprogramowaniem Windows. Ponadto, dla wersji na PC konieczne jest posiadanie co najmniej 400 MB wolnego miejsca na dysku. Wymagany jest Windows XP lub nowszy.

Pobierz Oticon Counselling na PC

Wymogi systemowe – iPad
Do korzystania z Oticon Counselling na tablecie konieczny jest iPad 2 lub nowszy (nowy iPad) oraz około 500 MB wolnego miejsca na urządzeniu. Wymagany jest iOS 7 lub nowszy.

Pobierz Oticon Counselling na iPad 

(Nazwa użytkownika: hcp@int.com Hasło: oticonINT2016)

Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Oticon w przypadku potrzeby posiadania narzędzia Oticon Counselling w innym języku.

Uwaga

Narzędzie Oticon Counselling jest dużą aplikacją, o pojemności prawie 250 MB. Proces pobierania i instalacji może zająć nawet 60 minut, w zależności od szybkości łącza internetowego i rodzaju komputera. Należy się upewnić, czy komputer lub tablet jest podłączony do zasilania przed rozpoczęciem procesu pobierania i instalacji.