Łączność dla dzieci i młodzieży

Classroom

EduMic - Zaprojektowany,
aby ułatwić naukę

Hałas, odległość i pogłos mogą być wyzwaniem dla dzieci z ubytkiem słuchu we współczesnej szkole.

EduMic to nowy bezprzewodowy system zdalnego mikrofonu firmy Oticon, który wspomaga dzieci z ubytkiem słuchu w środowisku szkolnym. EduMic dostarcza wyjątkową jakość dźwięku oraz zapewnia stabilne i wyraźne brzmienie głosu nauczyciela.

Zapoznaj się z broszurą

Łatwy w użyciu dla nauczycieli

EduMic jest łatwy w użyciu i wygodny podczas noszenia. Nauczyciel może go przypiąć do koszuli lub użyć specjalnej smyczy do zawieszenia na szyi. EduMic ma elegancką, lekką konstrukcję, stabilny sygnał i łączy się z nieograniczoną liczbą aparatów słuchowych.

Za pośrednictwem EduMic nauczyciele mogą przesyłać dźwięk z komputera, interaktywnej tablicy lub tabletu bezpośrednio do aparatów słuchowych dzieci. Ponadto, EduMic współpracuje również z klasowymi systemami zdalnych mikrofonów.

Używaj swojego aparatu słuchowego jak bezprzewodowego zestawu słuchawkowego

Dzięki ConnectClip możesz łatwo wykonywać połączenia bez angażowania rąk z telefonem iPhone’a®, telefonem z systemem Android™ lub z każdym innym smartfonem.

ConnectClip przekazuje głos dzwoniącego bezpośrednio do aparatów słuchowych, a wbudowany mikrofon wyraźnie przekazuje to, co dziecko mówi do dzwoniącego.

Umożliwia słyszenie dźwięków mowy z dali oraz w hałasie

ConnectClip to także zdalny mikrofon. Można go przypiąć do ubrania danej osoby, by móc bezpośrednio słyszeć dźwięk jej mowy. Zapewnia on dodatkowe wsparcie w głośnym otoczeniu oraz przy mówieniu z odległości, np. w samochodzie lub na placu zabaw.

Oglądaj telewizję z aparatem słuchowym

Zmień aparaty słuchowe w bezprzewodowe słuchawki stereo dzięki adapterowi telewizyjnemu Oticon 3.0, który bezpośrednio przesyła dźwięk z telewizora do aparatów słuchowych.

Adapter telewizyjny ma zasięg do 15 metrów, można go połączyć z większością sprzętów audio za pomocą załączonych do zestawu kabli.

Oticon ON App

Oticon On App umożliwia monitorowanie i sterowanie aparatami słuchowymi bezpośrednio ze smartfona. Oznacza to, że można sprawdzać stan baterii oraz sterować połączonymi urządzeniami z aparatami słuchowymi dzięki Bluetooth.

Dowiedz się więcej o aplikacji Oticon ON App

Oticon Amigo – system do zastosowania w klasie

System Oticon Amigo FM ułatwia komunikację między nauczycielem a dzieckiem dzięki znaczącej poprawie stosunek sygnału mowy do szumu, przesyłając dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych.

Dowiedz się więcej o Oticon Amigo FM

ConnectLine

Nie posiadasz aparatu słuchowego z techniką bezprzewodowego przesyłania 2.4 GHz?

Dowiedz się więcej o naszym rozwiązaniu ConnectLine