Łączność dla dzieci i młodzieży

Classroom

EduMic - Zaprojektowany,
aby ułatwić naukę

Hałas, odległość i pogłos mogą być wyzwaniem dla dzieci z ubytkiem słuchu we współczesnej szkole.

EduMic to nowy bezprzewodowy system zdalnego mikrofonu firmy Oticon, który wspomaga dzieci z ubytkiem słuchu w środowisku szkolnym. EduMic dostarcza wyjątkową jakość dźwięku oraz zapewnia stabilne i wyraźne brzmienie głosu nauczyciela.

Zapoznaj się z broszurą

Łatwy w użyciu dla nauczycieli

EduMic jest łatwy w użyciu i wygodny podczas noszenia. Nauczyciel może go przypiąć do koszuli lub użyć specjalnej smyczy do zawieszenia na szyi. EduMic ma elegancką, lekką konstrukcję, stabilny sygnał i łączy się z nieograniczoną liczbą aparatów słuchowych.

Za pośrednictwem EduMic nauczyciele mogą przesyłać dźwięk z komputera, interaktywnej tablicy lub tabletu bezpośrednio do aparatów słuchowych dzieci. Ponadto, EduMic współpracuje również z klasowymi systemami zdalnych mikrofonów.

Używaj swojego aparatu słuchowego jak bezprzewodowego zestawu słuchawkowego

Możesz prowadzić rozmowy bez angażowania rąk oraz korzystać ze strumieniowego przesyłania dźwięku przy użyciu aparatów słuchowych, które łączą się z telefonem lub urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth®.

Jeśli masz kompatybilne urządzenie iPhone® lub iPad® oraz kompatybilne aparaty słuchowe, możesz łączyć się z nimi bezpośrednio, bez żadnych innych urządzeń. W przeciwnym razie wystarczy użyć ConnectClip, aby prowadzić rozmowy bez angażowania rąk. Możesz to zrobić przy użyciu praktycznie każdego nowoczesnego smartfonu lub urządzenia oraz dowolnego aparatu słuchowego Oticon z funkcją Bluetooth.

Zobacz informacje dotyczące kompatybilności aparatów słuchowych

Umożliwia słyszenie dźwięków mowy z dali oraz w hałasie

ConnectClip to także zdalny mikrofon. Można go przypiąć do ubrania danej osoby, by móc bezpośrednio słyszeć dźwięk jej mowy. Zapewnia on dodatkowe wsparcie w głośnym otoczeniu oraz przy mówieniu z odległości, np. w samochodzie lub na placu zabaw.

Oglądaj telewizję z aparatem słuchowym

Zmień aparaty słuchowe w bezprzewodowe słuchawki stereo dzięki adapterowi telewizyjnemu Oticon 3.0, który bezpośrednio przesyła dźwięk z telewizora do aparatów słuchowych.

Adapter telewizyjny ma zasięg do 15 metrów, można go połączyć z większością sprzętów audio za pomocą załączonych do zestawu kabli.

Oticon Companion

Aplikacja Oticon Companion umożliwia monitorowanie i sterowanie aparatami słuchowymi bezpośrednio ze smartfona. Oznacza to, że możesz między innymi sprawdzić stan baterii i kontrolować połączenia Bluetooth z aparatami słuchowymi. I nie tylko.

Dowiedz się więcej o aplikacji

Oticon Amigo – system do zastosowania w klasie

System Oticon Amigo FM ułatwia komunikację między nauczycielem a dzieckiem dzięki znaczącej poprawie stosunek sygnału mowy do szumu, przesyłając dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych.

Dowiedz się więcej o Oticon Amigo FM

ConnectLine

Nie posiadasz aparatu słuchowego z techniką bezprzewodowego przesyłania 2.4 GHz?

Dowiedz się więcej o naszym rozwiązaniu ConnectLine