Oticon ON

 

Wkrótce aplikacja Oticon ON zostanie wyłączona

Aplikacja Oticon ON nie będzie już dostępna. Obecnie można już pobrać zaktualizowaną aplikację Oticon Companion z nowymi funkcjami.

Oticon Companion – kompatybilna z iOS 17
Oticon Companion umożliwia uzyskanie wsparcia, personalizację i sterowanie ustawieniami oraz odbycie zdalnej konsultacji. Stale pracujemy nad poprawą kompatybilności i komfortu korzystania z aplikacji.

Aby aplikacja Oticon Companion działała wydajnie, po jej zainstalowaniu odinstaluj aplikację Oticon ON.

   

Pobierz aplikację Oticon Companion tutaj.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40android

App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc. Android, Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.

   

Twoje ustawienia i programy zostaną zachowane
Bez obaw. Aktualizacja aplikacji nie spowoduje zmiany ustawień i programów, ponieważ są one zapisane w Twoich aparatach słuchowych, a nie w aplikacji.

Więcej o używaniu nowej aplikacji dowiesz się, klikając tutaj:https://www.oticon.pl/hearing-aid-users/support/apps/companion

 

Aby Twoje aparaty słuchowe mogły połączyć się z aplikacją Oticon Companion muszą zostać zaktualizowane.
Twoje aparaty słuchowe Oticon Opn posiadają starszą wersję opragramowania firmware starsze od 6.0. Aby mogły połączyć się z aplikacją Oticon Companion muszą zostać zaktualizowane .

 

Uwaga: : niektóre funkcje są dostępne z wybranymi aparatami słuchowymi
Niektóre funkcje są dostępne tylko z określonymi rodzajami aparatów słuchowych i wersji firmware, dlatego możesz nie widzieć ich w swojej aplikacji Oticon Companion:

  • Funkcje: Sound equalizer, HearingFitness, Pamiętaj ustawienia głośności są dostępne tylko z aparatami Oticon Real.
  •  
  • Jeśli masz aparaty słuchowe Oticon Real i chcesz korzystać z funkcji Sound equalizer oraz Pamiętaj ustawienia głośności, potrzebujesz firmware 1.1.0. Skontaktuj się ze swoim protetykiem słuchu, by zaktualizować aparaty słuchowe do najnowszej wersji firmware.